В контакті відносно недавно з’явилася можливість ділиться з друзями і передплатниками «Історіями». Що ж із себе представляє? Історії — невеликий відеоролик, тривалістю до 12 секунд, в якому можна розмістити фотографії, стікери, які надає Вконтакте, а також відеоролики. Зрозуміло, це не новинка серед соціальних мереж і додатків (подібне давно зроблено в Instagram), але Вконтакте такий формат використовується вперше.
Історія зберігається максимум добу, щоб не засмічувати стрічку і показувати тільки актуальні події та може бути розіслана в особистих повідомленнях обраному колу людей. Той, хто створив відеоролик, в курсі хто його відкрив і скільки всього переглядів. Список доступних історій ваших друзів розташований у новинах і він завжди буде перед вашим поглядом. Прибрати через налаштування його не можна, тобто відключити історії, якщо вони вас дратують, досить проблематично. Обіцяли залишити історії тільки на основний вкладці новин, але особисто мене вони переслідують на всіх. Перейдемо до питання створення історії.

Як додати історію Вконтакте

Історію можна додати тільки власникам iphone і android. З комп’ютера створити історію на поточний момент не можна.
На жаль, у мене windows phone, на якому у мене немає можливості створити історію. Тому скріншотів не буде, скажу лише де розташована заповітна кнопочка.
Перейдіть в розділ Новини і ви побачите Історії друзів.

Ліворуч буде та сама кнопка. Ще раз повторю додавання історій доступно тільки для офіційних додатків Вконтакте під iphone і android. Сподіваюся для веб — версії цього робити не будуть.