Багато користувачів часто потрапляють в ситуацію, коли хочуть поділитися з товаришем посиланням на цікавий ресурс, одержувач переходить за вказаною адресою, та Вконтакте присікає спробу отримання доступу на сторонній сайт.

Зрозуміло, що Вконтаке перестраховується і правильно робить. Як вирішити дану ситуацію? За допомогою сервісів коротких посилань!

Коротке посилання Вконтакте

У соціальній мережі є вбудовані додатки для формування коротких url для різних ресурсів. Для отримання короткий посилання необхідно перейти за адресою vk.com/cc. Однак на реферальні посилання і деякі сервіси поширюється обмеження, наприклад для seosprint у мене не вийшло створити укорочений варіант адреси.

А так цілком зручний і надійний інструмент, формат короткої посилання виглядає наступним чином: https://vk.cc/29npqH.

З мінусів — користуватися можна тільки коли ви не авторизовані Вконтакте та адреса посилання рендомний, регулювати його не можна.

Створення коротких посилань

З допомогою сторонніх сервісів можна зробити яку-завгодно посилання і замаскувати повний адресу. У мережі існує величезна кількість таких сайтів, з різним функціоналом починаючи від статистики по кліках і закінчуючи швидкої публікації в соціальних мережах. Розповім про декілька, а ви вже виберіть собі по душі.

Не потрібно багато заморочок? Простий і лаконічний сервіс V. GD (це доменне ім’я, вже короткий). Отже, переходимо на V. GD, копіюємо посилання

Можна налаштувати параметри налаштування я для вас виділив червоним. Доступні вибір власного тексту посилання, формування QR-коду, можливість отримання статистики по кліках. Мінус — при переході спочатку перенаправляє на сторінку сервісу. Більш просунутий сайт — S3S.SO

Тут враховано все, підійде кожному. І перенаправляє відразу на повну адресу, який прихований короткої посиланням. Тепер ви спокійно можете поширювати різні посилання користувачам Вконтакте, тільки не переборщіть, інакше отримаєте бан за спам, якщо хто-небудь з людей поскаржиться на вашу сторінку. Не захоплюйтеся і з обережністю використовуйте короткі посилання, мало що приховують інші користувачі і що вони хочуть. Спасибі за увагу!