Здрастуйте друзі! Сьогодні я вам хочу продемонструвати один прекрасний сервіс, який люб’язно надає нам соціальна мережа Вконтакте. Мова піде про сервіс для обрізання посилань. Якщо хтось любить постити у себе на сторінці або в групі посилання на інші джерела, то інформація буде для вас дуже корисна.

От уявіть собі, що ви хочете залишити посилання на сторонній сайт, припустимо, інтернет-магазин. Нехай це сторінка з описом якого-небудь товару. Довга посилання на незрозумілий ресурс може відлякати відвідувачів вашої сторінки. До того ж, якщо ви перенаправляти когось по реферального посиланню, то вам доведеться скористатися яким-небудь сервісом для обрізання посилань, адже це знижує ризик того, що вашу реферальне посилання обріжуть і перейдуть безпосередньо в магазин.

Також хочу вас попередити про те, що якщо ви часто будете використовувати реферальні посилання і спамити ними у себе на сторінці або в групі, то дуже велика ймовірність того, що ви будете заблоковані, так що акуратніше використовуйте цей ресурс.

Також не завадить прочитати статтю про те, як створити посилання Вконтакте.

Ну а тепер безпосередньо практика. Для того щоб скористатися сервісом для обрізки посилань досить просто перейти за адресою: https://vk.com/cc або як зазвичай ще дають посилання на багатьох блогах vk.cc.

Перед нами є поле для введення довжиною посилання на сторонній ресурс. Туди ми і вставляємо (копіюємо) необхідну нам посилання для обрізки, після цього натискаємо на кнопочку «Отримати короткий варіант посилання».

Особисто я вводжу для прикладу адресу свого сайту, а точніше адресу однієї з статей. Він досить довгий, давайте подивимося, наскільки він зараз скоротиться:

Через секунду, у нас з’являється поле з короткою посиланням. Якщо її скопіювати і вставити в адресний рядок браузера, то ми потрапимо на ту ж сторінку. Ссилочка наша працює:

Ну ось і все, у нас все вийшло, і нам залишається лише подякувати розробників соціальної мережі Вконтакте за такий чудовий сервіс. По-перше, ми значно скоротили адресу сторінки, на яку хочемо перенаправляти відвідувачів, а по-друге домен vk.cc схожий на vk.com і не буде відлякувати людей.

Зверніть увагу! Якщо ви таким чином будете обрізати посилання на підозрілі ресурси, то система вас не пропустить, нічого у вас не вийде. Так що діліться зі своїми друзями тільки якісними посиланнями на корисні сайти.

До нових зустрічей, друзі!

А, може, і це буде Вам цікаво: