Найпоширеніший питання, яке виникало в голові кожного другого користувача Вконтакте — зробити вигляд, що ви не читали отримане від одного повідомлення. Причин для цього може бути безліч (не знаєте що відповісти, не хочете спілкуватися з цією людиною, потрібно бути в курсі подій, але потягнути час і т. д.), але мова не про це.
Подивимося, як можна в 2016 році прочитати повідомлення і в теж час залишити його непрочитаним.

1 спосіб

Зручний для користувачів комп’ютерів. Нічого не потрібно скачувати, використовувати сторонні сервіси і програми теж не варто. Відкриваємо сайт Вконтакте, авторізуємось і заходимо в особисті повідомлення. Чистимо в адресному рядку всі до символів im? (підсумок — https://vk.com/im?). Після виконаних маніпуляцій додаємо q=day:16062016 (підсумок — https://vk.com/im?q=day:16062016). Таким чином, ми прочитаємо всі повідомлення за 16 червня 2016 року, я думаю всім зрозуміло, що 16062016 — це дата, замінити її можна на абсолютно будь-яку, головне дотримуватися даного формату.

2 спосіб

Виключно для користувачів телефонів на Android. Для вас є універсальне рішення — додаток Kate Mobile. В налаштуваннях, там же де настроюється режим невидимки, ви можете поставити галочку — «Закрити непрочитаним». І все, у вас з’являється можливість спокійно читати повідомлення від користувачів і вирішувати відповідати їм, чи ні. В додатках для інших телефонів таку функцію я не зустрічав, буду радий будь-яких коментарів з цього приводу.

Як прочитане повідомлення зробити непрочитаним

Випадково прочитали повідомлення і шкодуєте про це? Хочеться повернути його в статус непрочитаного і зробити вигляд, що ви його не дивилися? Скажіть «спасибі» розробникам Вконтакте, зробити це в 2016 році неможливо. Після зміни дизайну і функціоналу блоку «Особисті повідомлення», тобто переходу до режиму «Діалогу», можливість відзначати лист непрочитаним зникла, як і старий список особистих повідомлень. Так що не витрачайте час на пошуки «як повернути вчорашній день» і в майбутньому використовувати методи перегляду повідомлень, які я описав вище.

Як дізнатися прочитано повідомлення Вконтакті чи ні

В офіційній версії сайту, як втім і в мобільних клієнтів непрочитане повідомлення завжди виділено темним фоном, в залежності від колірної гами клієнта. Наприклад, ось так виглядає нове повідомлення:


А так вже прочитане:

До речі, якщо ваш друг в курсі, як читати повідомлення і залишати їх непрочитаними, то ви не дізнаєтеся бачив він вашого листа чи ні, до тих пір, поки не отримаєте від нього відповідь.