Здрастуйте, шановні читачі! Впевнена, на сторінках інших користувачів чи в групах ви не раз помічали в стрічці або статус написаний питання, до якого додається декілька варіантів відповідей. Власне кажучи – це і є опитування.

Якщо ви хочете дізнатися думку ваших друзів або інших людей, які подивляться ваш профіль, ви також можете створити опитування на тему, що вас цікавить. Головне пам’ятайте, чим цікавіше опитування, тим більше користувачів він притягне, і тим більше голосів людей ви отримаєте.

Зробити опитування в Однокласниках не складно, і зараз ми розглянемо як.

Зміст:

  • 1 Як зробити опитування в Однокласниках на своїй сторінці
  • 2 Як створити опитування в групі в Однокласниках
  • 3 Як видалити опитування в Однокласниках

Як зробити опитування в Однокласниках на своїй сторінці

Якщо ви хочете створити опитування в Однокласниках на своїй сторінці, тоді зайдіть у свій профіль. Далі, під ім’ям, клацніть мишкою в поле «Про що ви думаєте?».

Відкриється віконце для додавання нотатки, в якому потрібно клікнути по кнопочці «Опитування».

Якщо вам цікаво, як зробити замітку в Однокласниках, додати в неї фото, музику, зазначити місце на карті або людини, прочитайте статтю, перейшовши за посиланням.

З’явиться область для створення опитування. У верхньому полі введіть питання, далі вкажіть варіанти відповідей, по мірі того, як ви їх будете вписувати, будуть з’являтися додаткові поля.

Якщо ваше питання припускає кілька варіантів відповіді, тоді приберіть галочку в полі «Відповідальний може вибрати лише одну відповідь».

Коли всі заповніть, натисніть «Поділитися».

Створений вами опитування буде доданий, і в своїй стрічці його побачать всі ваші друзі.

Якщо ви хочете, щоб створений опитування завжди відображався вгорі вашої сторінки, і кожен, хто зайде до вас в гості зміг проголосувати, тоді замітку, в якій ви зробили опитування, потрібно додати в статус. Для цього потрібно поставити галочку в полі «статус», як показано на скріншоті нижче.

Ось так буде виглядати опитування в статусі.

Як створити опитування в групі в Однокласниках

Якщо ви хочете додати опитування в групу в Однокласниках, то тут дії мало чим будуть відрізнятися від тих, які описані в першому пункті. Також не має значення, ви створюєте опитування в групі, адміністратором якої є, або в групі, де ви просто учасник.

Відкрийте сторінку з потрібною групою, і під її назвою клацніть у полі «Створити нову тему».

Далі натисніть кнопочку «Опитування» і заповніть поля. Потім натискайте «Поділитися».

Як видалити опитування в Однокласниках

Якщо ви створювали опитування давно, і він втратив актуальність, або ви отримали відповідь на питання яке вас цікавить, тоді можете прибрати його з вашої сторінки. Перейдіть на головну сторінку вашого профілю і під ім’ям виберіть пункт меню «Нотатки».

Наведіть курсор мишки на замітку з опитуванням і натисніть на хрестик у правому верхньому куті.

Для того щоб видалити опитування з статусу, досить перебуваючи на головній сторінці свого профілю навести на нього курсор миші і натиснути на кнопочку «Прибрати статус».

Потім, в невеликому віконці, підтвердіть видалення.

Якщо ви хочете видалити опитування, який створювали в групі, тоді відкрийте в меню зверху перейдіть на вкладку «Теми», потім ліворуч виберіть категорію «Опитування».

Знайдіть свій опитування, наведіть курсор миші на стрілку в правому верхньому кутку і виберіть з випадаючого списку «Вилучити тему».

Тут потрібно зауважити, що якщо ви є просто учасником групи, то можете видаляти тільки свої опитування. Адміністратор групи може видаляти свої опитування, так і опитування, залишені в групі іншими користувачами.

На цьому все. Думаю, з темою опитувань в Однокласниках ми розібралися, і тепер у вас вийде, як опитати користувачів на вашій сторінці, так і в групі.

А, може, і це буде Вам цікаво: