Добрий день. Ще раз нагадаю про своє прохання писати в коментарях можливі теми для нових статей. Як, наприклад, перевірка жорсткого диска на помилки.

Іноді, ми можемо помітити що операційна система починає працювати «якось не так». В такий час ми починаємо активно оновлювати драйвера, запускати всякого роду антивіруса і утиліти для пошуку рекламних програм. Але так само, зовсім не буде зайвим запустити перевірку системних файлів на наявність помилок. На щастя, для цього не потрібно ніяких додаткових програм і утиліт, досить зробити кілька дій в командному рядку.

1) Відкриваємо командую рядок від імені адміністратора:

а) в Windows 8.1 і 8 тиснемо правою клавішею по куті «Пуск» і вибираємо «Командний рядок (адміністратор)».

б) Windows 7 і більш ранніх ОС, натисніть сполучення клавіш Win+R, введіть CMD і натисніть Enter.

2) У вікні вводимо наступну команду: sfc /scannow

3) Це запустить тест перевірки цілісності файлів.

4) По закінченні перевірки командний рядок повідомить про результати і попросить перезапустити комп’ютер. У Windows 8.x у мене чомусь завжди пише що не може змінити якісь файли, думаю тут винні змінені політики безпеки, але тест все одно працює справно.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru