Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту! Соціальна мережа “Одноклассники” користується неабиякою популярністю серед користувачів. Тут можна або просто спілкуватися з друзями, використовуючи повідомлення, аудіо або відео, або дивитися різні фільми, відео, слухати музику та інше. Крім цього, розробники сайту передбачили ще безліч різних цікавих функцій.

Про одну з таких фішок ми зараз і поговоримо – подарунки в Однокласниках. Думаю, кожен погодиться, що отримувати подарунки в реальному житті завжди приємно. Те ж саме стосується і соціальної мережі. Одержувачу приємно, а ви можете виявити, таким чином, увагу до людини, яка вам не байдужий, або привітати свого друга з Днем народження, будь-яким іншим святом, а може просто підняти настрій без жодного приводу.

В Однокласниках подарунки існують двох видів: платні і безкоштовні. Платні ви можете придбати за ОКи (спеціальна валюта сайту), причому вартість різна, від 1 ОК і до 80 Кайданів. Про те, як відправити безкоштовно подарунок в Однокласниках, ми вже говорили. Перейшовши за посиланням, ви можете прочитати докладну статтю.

У цій статті ми розберемося, як можна відправити подарунок другові, будь-якому іншому користувачеві, якого немає в списку ваших друзів, чи навіть самому собі в соціальній мережі Одноклассники.

Зміст:

  • 1 Як подарувати подарунок в Однокласниках
  • 2 Відправити подарунок в Однокласниках не другові
  • 3 Зробити подарунок в Однокласниках самому собі
  • 4 Як подарувати приватний подарунок в Однокласниках
  • 5 Як подарувати подарунок в Однокласниках таємно

Як подарувати подарунок в Однокласниках

Якщо ви захотіли відправити подарунок другові в Однокласниках, тоді виконайте наступні дії. Зайдіть у свій профіль в меню сторінки, під ім’ям, натисніть на кнопку «Подарунки».

У наступному вікні ви побачите різні подарунки. Спочатку будуть йти акційні – які коштують 1 ОК, 4 ОК або трошки дорожче, потім новинки – останні додані на сайт подарунки.

Якщо вас цікавить подарунок на певну тему, можете скористатися або рядком пошуку вгорі, або виберіть потрібну категорію зліва.

Коли визначитеся з подарунком, клацніть по ньому мишкою. Знайдіть потрібну людину в списку друзів, яким хочете подарувати подарунок, можна скористатися рядком пошуку, і клацніть по ньому.

У верхньому вікні можете ввести повідомлення трохи нижче додати пісню (за це теж потрібно буде заплатити), або красиву упаковку. Тут же ви відразу зможете подивитися, як буде виглядати подарунок на головному фото вашого друга. Потім натисніть «Подарувати».

Якщо у вас на рахунку є ОКи, подарунок буде відправлений. Якщо їх немає, вам запропонують його оплатити. Зробити це можна або поповнивши рахунок в Однокласниках з мобільного, або використовуючи електронний платіж.

Відправити подарунок в Однокласниках не другові

Для того щоб відправити подарунок людині, якого немає у вас в друзях, потрібно виконати наступне. Відкрийте сторінку користувача, якого ви хочете подарувати подарунок. Потім під головним фото знайдіть кнопочку «Зробити подарунок» і клацніть по ній.

Відкриється вже знайоме нам віконце. Тільки вгорі зліва ви побачите, що одержувач вже вибрано. Знайдіть потрібний подарунок і повторіть всі вищеописані дії.

Зробити подарунок в Однокласниках самому собі

Якщо вам захотілося відправити подарунок самому собі в Однокласниках, тоді, перебуваючи на своїй сторінці, перейдіть в меню «Подарунки» і виберіть потрібний.

Коли відкриється список друзів, знайдіть у ньому себе і клацніть по фото мишкою. Далі повторіть все, як описано в першому пункті.

Як подарувати приватний подарунок в Однокласниках

Відправивши подарунок другові, описаними вище способами, він буде відображатися на його головній фотографії певну кількість днів, а при наведенні на подарунок курсору мишки, будь-який користувач зможе подивитися, хто був відправником цього презенту.

Якщо вас таке не влаштовує, можете відправити приватний подарунок в Однокласниках. В даному випадку, про те, від кого він був отриманий, знатиме лише сам відправник і одержувач. Для цього, при відправці подарунка, в наступному вікні потрібно поставити галочку в полі «Приватно».

Після цього, на головному фото вибраного користувача, при наведенні курсору з’явиться напис «приватний подарунок».

Як подарувати подарунок в Однокласниках таємно

Якщо ж ви хочете, щоб навіть одержувач не знав, хто надіслав їй подарунок, тоді вам краще відправити таємний подарунок в Однокласниках. Виберіть потрібну людину і подарунок, потім, в наступному вікні, поставте галочку в полі «Таємно».

Чекайте, коли користувач прийме ваш подарунок. Тільки врахуйте, що деякі люди, не знаючи відправника, можуть просто його відхилити.

Радуйте своїх друзів і близьких приємними подарунками не тільки в житті, але і в соціальній мережі. А про те, як це зробити, ви вже знаєте!

А, може, і це буде Вам цікаво: