Взагалі, у зв’язку з моїми постійними експериментами, я дуже часто переустанавливаю систему. І, як ви розумієте, після кожної установки системи приходить момент, коли необхідно встановлювати всі програми і драйвера, якими я користуюся. Це забирає дуже багато часу, але без нього теж нікуди. Щоб дещо прискорити процес відновлення працездатності системи, я почав активно використовувати Portable версії програм, просто виносячи ярлики на робочий стіл після чергової перевстановлення системи Зараз же я навіть этоиј не роблю, так як переніс робочий стіл цілком на інший жорсткий диск, і тепер мені досить просто повторити цей процес у новій системі, і всі мої програми відразу ж з’являються на робочому столі. Також використання переносних програм передбачає, що вони не залишають слідів в системі, так що можна зібрати необхідні програми на високошвидкісний флеш-карті і використовувати їх на будь-якому комп’ютері.

Сьогодні ж розглянемо як зробити своїми руками Portable версію одного з найпопулярніших способів інтернет-телефонії — програми Skype. По факту це виявилося досить просто, і зараз ви в цьому переконаєтеся на власному досвіді.

1) Необхідно створити в зручному для вас місці папку. Я назву її SkypePortable, але це не принципово, як вам більше подобається:

2) Далі необхідно скопіювати виконує програму. Для цього йдемо в місце зберігання Skype. Для 64-бітних систем це:

C:Program Files (x86)SkypePhone

Для 32-бітних:

C:Program FilesSkypePhone

Копіюємо файл Skype.exe в нашу нову папку:

3) Створюємо тут же папку з ім’ям Profile:

4) Створюємо текстовий файл з ім’ям Start і пишемо в нього наступне:

cd /d %~dp0
start skype.exe /datapath:”Profile” /removable

І зберігаємо його в нашому каталозі.

5) Міняємо розширення для текстового файлу .cmd. Повинно вийти Start.cmd. Якщо у вас не відображаються дозволу, потрібно зайти в «Параметри папок» перейти на вкладку «Вид» і зняти галочку з «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів», потім натиснути ОК, у всіх файлів відображаються їх розширення.

6) Тепер запускаємо програму через файл Start. Skype буде працювати у звичайному режимі за винятком того, що всі файли профілі будуть зберігатися в папці Profile. Папку Skype Portable можна скопіювати або перенести в будь-яке зручне для вас місце, наприклад на флеш-карту.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru