Добрий день. Я досить багато писав про portable програми, і чому я згодом перейшов на них. Звичайно не все, але все ж дуже багато програми у мене саме в такій версії. Однак можна рушити далі і створити портативну версію Windows і завантажуватися вже з під неї, з вашого жорсткого диска (або в моєму випадку з USB флеш-карти), працювати в зручній для вас середовищі. Мене запитували про Windows to Go, але ця функція виявилася лише для Windows 8 Enterprise, а у мене Pro ліцензія, і поки мені хто-небудь не подарує старшу сестру, я не зможу написати статтю про цю функцію. Так що сьогодні розглянемо варіант простіший.

Отже, що нам знадобиться:

— образ, бажано Windows 8 або 8.1 (качаємо з будь-якого торрента, MSDN образ);
— зовнішній жорсткий диск (бажано, так як швидше більшості флешок) або флешкарти. Можна, звичайно, використовувати USB2.0, але я вам настійно рекомендую придбати USB3.0, так як від швидкості роботи залежить ваш комфорт (я показую приклад на флешкарте 32Gb SanDisk Extreme, вона визначається як жорсткий диск і має відмінні швидкісні показники (200Мб/с));
— програма невелика програма WinToUSB.

Далі діємо згідно інструкції.

1) Завантажуємо і встановлюємо WinToUSB. Після установки запускаємо і бачимо найпростіше вікно програми:

2) Вибираємо ISO файл інсталятора системи, яку ми хочемо бачити у себе на USB диску. З’явиться вибір випуску системи, яку потрібно встановити. Вибираємо і тиснемо Next:

3) У випадаючому списку вибираємо пристрій для запису і вказуємо розділи для завантажувального і системних секторів. Для цього видалити всі розділи на носії і створити спочатку один розділ з розміром 350мб під системний розділ (букву йому можна не задавати), а потім другий під установку операційної системи на простір, що залишився .

4) Після натискання кнопки Next піде процес установки операційної системи на USB носій:

5) По завершенні тиснемо кнопку «Home». Перезавантажуємо комп’ютер з вибором в якості завантажувального пристрою USB диск.

6) Після завантаження з USB пристрою вам потрібно завершити налаштування ОС, і після цього ви отримаєте повністю працездатну систему.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru