Вітаю друзі! У даній статті ми розберемося з хэштегами в соціальній мережі Вконтакте. Ви, напевно, помічали на деяких записах у своїх друзів і в групах слова у вигляді посилань (підсвічені синім кольором, на які можна клікати).

Перед такими словами зазвичай стоїть знак #. Ось це і є хештегі. Але все-таки давайте я як-то всі ці думки зберу докупи і надам вам невеликий термін.

Хештегі – це ключові слова до певної записів на сторінці користувача або групи. З їх допомогою ми можемо шукати записи за ключовими словами, а також розкручувати, таким чином, записи в своїй групі або саму групу або сторінку.

Якщо клікнути по якому-небудь такого слова, то нам довантажити цілий список записів різних користувачів, які використовували у своїх записах такий же хештег.

Хто зараз взагалі не зрозумів, про що я пишу, зверніть увагу на скріншот:

 

У наведеному прикладі показана запис на стіні сторінки користувача, де викладена фотографія, а хэштегами є два слова: весна і парк, а також словосполучення хороша погода.

Зміст:

  • 1 За якими правилами писати хештегі
  • 2 Приклад написання хештега
  • 3 Як здійснювати пошук по хэштегам

За якими правилами писати хештегі

1. Для того щоб зробити із звичайного слова в запису хештег достатньо просто поставити перед словом знак # без пробілу. У нашому випадку це були #весна і #парк.

2. Якщо подивитися на третій хештег #хорошаяпогода, то можна зробити висновок, що якщо ви хочете зробити хештегом словосполучення, а не одне слово, то писати таке словосполучення потрібно разом або через нижнє підкреслення – #хорошая_погода.

3. Не рекомендується використовувати достатньо велику кількість хэштегов в одній запису: 5-6 буде достатньо. Менше-можна, більше – перебір.

4. При написанні хэштегов можете використовувати як латинські, так і кириличні символи.

Приклад написання хештега

Давайте для прикладу я покажу вам, як з нуля на своїй стіні створити запис з хештегом.

І так, спочатку запису можна написати кілька хэштегов, які будуть передавати сенс всієї запису (це не обов’язково робити саме спочатку). Після цього ми пишемо текст і можемо додати ще фотографію, натиснувши на іконку фотоапарата. Після, можна натиснути на кнопку «Відправити»:

Дивимося, що вийшло:

Як здійснювати пошук по хэштегам

Для цього достатньо просто вбити в поле пошуку хештег і натиснути кнопку «Enter». Наприклад, я хочу пошукати всі записи за останній час з ключовим словом «робота»:

Мені висвічуються всі записи з хештегом «робота» за останній час. Результат пошуку там формується за правилом «від нових – старих»

Точно так само можна здійснювати пошук і по декількох хэштегам. Наприклад, якщо мені захотілося пошукати роботу саме в Пітері, то я вбиваю запит, який складається з двох вже ключових слів через пробіл (#робота #пітер):

В завершенні даної статті хотілося б сказати, що даною функцією досить активно користуються люди, які розвивають свій бізнес через соціальну мережу Вконтакте. При грамотному використанні хэштегов можна залучити в свою групу нових відвідувачів і майбутніх клієнтів.

Також досить часто використовує цей прийом молодь, щоб привернути до себе увагу протилежної статі.

А, може, і це буде Вам цікаво: