Здрастуйте, дорогі читачі! Всі ви, мабуть, надивилися на гарно оформлені сторінки Вконтакті у своїх друзів: там є якісь записи, картинки, відео і т. д. і хочете, щоб у вас було щось подібне.

Перш, ніж переходити до практики і пояснювати, як робляться репости, хотілося б розповісти, що це взагалі таке. Давайте розберемо кілька термінів.

Піст – це власна запис на своїй сторінці небудь сторінці своєї групи. Його ви оформляєте самостійно.

Репост – це скопійований вами чужий пост собі на стіну або стіну своєї групи. В автоматичному режимі репостить можна записи зі стін користувачів або зі стін груп. Також це можна проробляти з коментарями або просто зі статтями на сторонніх сайтах.

Що значить зробити репост, ми розібралися, а тепер давайте звернемо увагу на скріншот і подивимося, як виглядають репости на сторінці звичайного користувача:

Тепер переходимо безпосередньо до практики.

Зміст:

  • 1 Як зробити репост запису зі стіни користувача або групи
  • 2 Як поділитися статтею з сайту (блогу)
  • 3 Як зробити репост коментаря до себе на стіну
  • 4 Як зробити репост запису з мобільного телефону або планшета на Андроїд.

Як зробити репост запису зі стіни користувача або групи

Зробити це можна двома способами.

Спосіб 1.

Шукаємо сподобалася пост. Наводимо курсор на сердечко або натискаємо на нього, але не відводимо. У нас невелике віконце внизу якого є стрілочка з написом «Розповісти друзям» . Натискаємо на неї і запис миттєво з’явиться на вашій стіні.

Спосіб 2.

Шукаємо сподобалася посаду і тиснемо в самому низу на посилання «Поділитися» (з маленьким значком грамофона).

Доки це більш просунутий спосіб, то у нас з’являється віконце, в якому ми можемо вибрати, з ким ми будемо ділитися цим записом.

Якщо ви просто хочете, щоб запис з’явився у вас на стіні, то вибирайте перший пункт «Друзі і передплатники».

Якщо у вас є своя група Вконтакті і ви хочете поділитися записом зі своїми передплатниками, то вибирайте другий пункт «Передплатники спільноти»

Якщо ви просто хочете поділитися записом з яким-небудь одним другом, то вибирайте третій пункт «Відправити особистим повідомленням». З цього списку вже там в третьому пункті вибираєте друга, з яким хочете поділитися записом.

Також ви можете доповнити цей запис і написати до неї який-небудь коментар. Природно цей комент з’явиться у вас на стіні теж. Таким чином, ви зробите репост зі своїм текстом

Після того, як ви виберіть бажану дію, достатньо буде просто натиснути на кнопку «Поділитися записом».

Як поділитися статтею з сайту (блогу)

Давайте уявімо собі ситуацію, що ви читали якусь цікаву статтю на сайті, який ніяким чином не є соц. мережею, вона вам сподобалася, і ви захотіли поділитися нею зі своїми друзями Вконтакті.

Щоб все вийшло ви повинні бути в даний час залогінитись Вконтакте і виконувати всі дії саме в тому браузері, через який увійшли в свій аккаунт Вконтакте.

У цьому випадку можна поступити наступним чином. Зазвичай, практично на всіх сайтах, знизу кожної статті є кнопки соціальних мереж, за допомогою яких ви можете ділитися матеріалами сайту в різних соц. мережах. Знаходимо кнопочку, яка відповідає за Вконтакте і натискаємо на неї (розташування і вигляд кнопок на різних сайтах, природно, може не збігатися).

У нас відкривається віконце, в якому ми також можемо обрати або ми ділимося цією статтею зі своїми друзями або відправляємо її просто повідомленням певного одному. Якщо ви хочете, щоб посилання на статтю з’явилася у вас на стіні, то просто залишаєте пункт «Поділитися з друзями й передплатниками»

Також ви можете написати свій коментар чи доповнення та статті. Зробити це можна в текстовому полі.

Також можна вибрати зображення, яке буде відображатися поруч з посиланням на статтю за допомогою стрілочок.

Якщо взагалі не хочете ніякої картинки, то просто приберіть галочку біля пункту «Додати зображення»

Після того, як все налаштували, натискаємо на кнопочку «Відправити»

Після всіх виконаних маніпуляцій у вас на стіні з’являється щось типу цього:

Як зробити репост коментаря до себе на стіну

Якщо вам сподобався коментар до якої-небудь статті чи запису, то можна також поділитися ним зі своїми друзями та передплатниками.

Знаходимо сподобалася коментар і натискаємо на кнопочку «Мені подобається» внизу коментаря у нас вискакує віконце, в якому ми натискаємо на «Розповісти друзям»

Коментар з’являється у вас на стіні:

Як бачите Вконтакте можна робити репост не тільки який-небудь записи.

Як зробити репост запису з мобільного телефону або планшета на Андроїд.

Якщо ви користуєтеся мобільним додатком Вконтакте, то, напевно, вам цікаво, як там робляться репости.

Так, фактично, точно також. Знаходимо потрібну запис, натискаємо на значок грамофона внизу в кутку запису, у нас вискакує віконце «Поділитися записом, в якому ми точно можемо вибрати яким чином їй ділитися:

  • На моїй стіні;
  • У співтоваристві;
  • Відправити особистим повідомленням.

Як бачимо, нічого складного немає, я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам і ви тепер зможете їй поділитися зі своїми друзями Вконтакті)))

А, може, і це буде Вам цікаво: