Як зробити скріншот сторінки в Однокласниках

Зміст:

  • 1 Робимо скріншот в Однокласниках на комп’ютері або ноутбуці
  • 2 Як зробити скріншот на телефоні або планшеті

Привіт, друзі! Сьогодні ми з Вами розберемося, як на різних пристроях, можна зробити скріншот сторінки в Однокласниках.

Скріншот – це знімок тієї картинки, яка відображається на Вашому комп’ютері, телефоні або планшеті. Отримане зображення можна відразу відправити співрозмовнику в Однокласниках, але при цьому він побачить не тільки сторінку соціальної мережі, але і робочий стіл, відкриті вкладки в браузері. А можна вставити зображення в будь-який графічний редактор (Paint, Photoshop), обрізати його на свій розсуд і зберегти як картинку на комп’ютері.

Загалом, давайте розповім про все це докладніше.

Робимо скріншот в Однокласниках на комп’ютері або ноутбуці

Зробити знімок сторінки в Однокласниках на комп’ютері або ноутбуці не складно. Для цього зайдіть в соціальну мережу і відкрийте сторінку, на знімок якої потрібно зробити. Потім потрібно натиснути на клавіатурі клавішу Print Screen». На ній іноді може бути написано скорочено «Prt Sc». Також можете на ній ще побачити назву «SysRq».

Як зробити скріншот сторінки в Однокласниках

Коли Ви натиснете на клавішу, знімок екрана буде збережений в буфері обміну на комп’ютері або ноутбуці. Тому далі потрібно вставити його або в графічний редактор, або прикріпити до діалогу з людиною.

У мене вікно розгорнуте на весь екран, тому на принт скріні видно і відкриті вкладки браузера (вгорі), і панель завдань (внизу).

Якщо вікно браузера, в якому відкрито Однокласники, у Вас не розгорнуто на весь екран комп’ютера або ноутбука, тоді натисніть комбінацію клавіш Alt+Prt Sc. В цьому випадку, буде збережено знімок не всього робочого столу, а тільки відкритого вікна браузера. Кнопка Alt знаходиться на клавіатурі, праворуч від пробілу.

Як зробити скріншот сторінки в Однокласниках

У прикладі, я зробила скріншот повідомлення в Однокласниках. Давайте тепер його відправимо потрібній людині.

Якщо нічого вирізати з зробленого знімка екрану Ви не будете, тоді відкрийте діалог в Однокласниках з тим користувачем, кому будемо його відправляти. Далі вставте його у повідомлення: поставте курсив у поле для введення тексту і натисніть Ctrl+V на клавіатурі.

Він буде прикріплений, як зображення. Можете додати потрібний текст, потім натискайте на конвертик, щоб його відправити.

Якщо не знаєте, що саме видно на отриманому зображенні, тоді натисніть на прикріпленому до повідомлення файлику, щоб його подивитися. Якщо вона Вас не влаштовує, видаліть його за допомогою хрестика. Щоб прибрати зі знімка все зайве, скористаємося графічним редактором.

Як зробити скріншот сторінки в Однокласниках

В якості графічного редактора можете використовувати Paint. Знайти його зможете в меню Пуск. Робіть знімок сторінки в Однокласниках, відкривайте Paint і вставте в нього отримане зображення – використовуючи комбінацію Ctrl+V.

Потім різними інструментами, приводьте скрін в потрібний вид: обріжте непотрібне від картинки, поставте стрілочки та інше.

Коли закінчите, потрібно зберегти зображення на комп’ютер або ноутбук. Для цього натисніть на кнопку вгорі ліворуч, виберіть з меню «Зберегти як» – «Зображення у форматі JPEG.

З’явиться вікно, в якому потрібно вказати місце для збереження на комп’ютері.

Тепер заходьте у вказану папку, і там знайдете потрібне зображення сторінки. Його можна відправити особистим повідомленням будь-якому користувачеві, прикріпивши як зображення. Детальніше про це можна прочитати в статті: надіслати фото повідомленням в Однокласниках.

Як зробити скріншот сторінки в Однокласниках

Як зробити скріншот на телефоні або планшеті

Якщо ж Вам потрібно зробити знімок сторінки соціальної мережі з телефону або планшета, тоді робіть наступне. Відкривайте потрібну сторінку у себе на пристрої. Потім, використовуючи різні комбінації кнопок, потрібно зробити скрін.

Комбінації можуть бути різні, все залежить від моделі телефону або планшета. Наводжу приклади комбінацій:

кнопка блокування екрану + кнопка гучності (зменшити звук);
кнопка блокування екрану + кнопка додому;
кнопка блокування + кнопка згорнути всі вікна.

Я зробила скріншот сторінки з повідомленнями.

Як зробити скріншот сторінки в Однокласниках

Після цього в рядку повідомлень з’явилося повідомлення, що «Скріншот збережений». Знайти його можна в «Галереї» на пристрої, де знаходяться фотографії та інші картинки.

Отримане зображення сторінки Однокласників можна відправити повідомленням будь-якому користувачеві. Докладно про це я писала у статті: як зробити і відправити скріншот Вконтакте. У Вас будуть Однокласники, але принцип той же: відкривайте діалог, і прикріплюйте фотографію.

До речі, у мене на телефоні в рядку повідомлень є кнопка «Знімок», натиснувши на неї, можна отримати скріншот поточного екрана. Подивіться, може і у Вас така є.

Як зробити скріншот сторінки в Однокласниках

На цьому все. Сподіваюся, у Вас все вийшло. Якщо залишилися питання, пишіть їх в коментарях.