Це вже друга частина циклу статей, присвячених програмам, які в автоматичному режимі можуть створювати скріншоти, опубліковувати їх де-небудь їх і надавати посилання. Суть проста, далеко не на всіх сайтах можна викладати картинки звичайними способом, наприклад на цьому сайті коментар можна додати картинку. Тому ви берете одну з цих програм, створюєте скріншот, де показана суть вашого питання і надсилаєте посилання. Перша частина про програму Monosnap.

Отже, перейдемо до справи. Сьогодні у нас на огляді буде безкоштовна і досить популярна програма Яндекс.Диск. Взагалі, це хмарне сховище і там можна надати доступ до будь-якого файлу, але для зручності користувачів команда Яндекса вбудувала утиліту щодо створення скріншотів і додала гарячі клавіші для цього. Що на мій погляд дуже зручно.

Скачати Яндекс.Диск можна на офіційному сайті: disk.yandex.ru. Для використання програми вам потрібен аккаунт. Якщо у вас його ще немає, то створіть на сайті. Після реєстрації і установки програми ви отримаєте 10 Гб хмарного простору, де ви можете важливі фотографії або будь-які інші файли, які ви не хотіли б втратити. Але я думаю всі і так в курсі про хмарних сховищах, тому перейдемо до цікавого для нас питання.

  • Налаштування гарячих клавіш для створення скріншоту (їх чотири варіанти) доступна на відповідній вкладці в налаштуваннях програми.
  • Для того, щоб створити скріншот можна або скористатися ними, або вибрати відповідний пункт у контекстному меню Яндекс.Диска в треї.
  • Після створення скріншоту файл відкривається у редакторі, в якому є всі необхідні функції для виділення якого-небудь об’єкта і створення текстовий написів. Функціонал дуже схожий на Monosnap, який я описував в першій частині статті. Після натискання кнопки «Зберегти», файл просто збережеться в папці «Скріншоти», якщо натиснути «Поділитися», файл збережеться і буде створена публічна посилання, яку вже можна відправляти кому завгодно.
  • Більше і додати нічого, система проста і зрозуміла. До мінусів можна віднести необхідність аккаунта на Яндексі, але я вже давно вважаю за краще користуватися поштою, а не читати спам mail.ru. Ну і ще в мене чомусь не працюють гарячі клавіші, можливо із-за того що у мене встановлені Monosnap і Screenshot Capture і вони конфліктують. Про останнє я писати не буду, він не вміє викладати файли в мережу.

    На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

    Спасибі за увагу!

    Матеріал сайту Skesov.ru