Так, у даній статті, ми будемо з вами розглядати, як зробити свій улюблений сайт, пошукову систему або сервіс стартовою сторінкою в браузері Mozilla Firefox. В якості прикладу я візьму, як завжди, головну сторінку пошукової системи Яндекс.

Після того, як ви налаштуєте стартову сторінку, можете встановити Мозілу браузером за замовчуванням. Після цього, всі гіперпосилання на пошті або документах будуть відкриватися відразу в улюбленому браузері.

Зміст:

  • 1 Робимо стартову сторінку в Мозілі в пару кліків
  • 2 Робимо стартову сторінку за допомогою налаштувань браузера Mozilla Firefox

Робимо стартову сторінку в Мозілі в пару кліків

Відкриваємо наш улюблений сайт в новій вкладці, в моєму випадку – це Яндекс. Тягнемо цю вкладку мишкою на піктограму «Будиночка». Дивимося на скріншот:

У нас вискакує повідомлення, де нас запитують, а чи не хочемо ми зробити цей документ домашньою сторінкою? Ми тиснемо на кнопку «Так».

Ось так швидко можна зробити домашню сторінку в Мозілі. Проте домашня – це сторінка, яка відкривається при натисканні на «Будиночок», а стартова, це та, яка відкривається при старті браузера. Тому, якщо вам потрібна саме стартова, читайте далі.

Робимо стартову сторінку за допомогою налаштувань браузера Mozilla Firefox

Натискаємо на кнопку меню в правому верхньому куті браузера і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування».

Відразу у вкладці «Основні», вказуємо, щоб при запуску Firefox показувалася домашня сторінка, а в якості домашньої вказуєте вже потрібний сайт. У моєму випадку це Яндекс, який там стоїть ще після використання першого методу.

Ось і все, ми налаштували стартову і домашню сторінку в Мозілі.

А, може, і це буде Вам цікаво: