Як зробити стартову сторінку в Опері?

Хочете, щоб при відкритті Опери автоматично завантажувалась сторінка Яндекса, Гугла або вашого улюбленого сайту? Її дуже легко настроїти. І нижче розглянуто детальна інструкція про те, як в Опері зробити стартову сторінку. Плюс відразу в двох версіях – у 43 і 12.

На всяк випадок нагадаю: стартова сторінка – це веб-сайт, що завантажується при включенні браузера. Її часто плутають з домашньої, але остання відкривається при натисканні на іконку «будиночка».

Як змінити стартову сторінку в Опері 43?

Оскільки велика частина користувачів використовує нову версію – почнемо з неї. Щоб налаштувати стартову сторінку в Опері, треба лише трохи змінити налаштування.

За замовчуванням в Opera відкривається експрес-панель з закладками, але при необхідності користувач може змінити вибрати інший варіант.

Отже, щоб встановити стартову сторінку в Опері:

 • Запустіть браузер.
 • Натисніть на «Меню» і зайдіть в «Налаштування».Як зробити стартову сторінку в Опері?
 • Поставте галочку в пункті «Відкрити певну…», а потім натисніть на рядок «Задати».Як зробити стартову сторінку в Опері?
 • Напишіть адресу сайту і натисніть Enter.
 • Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Тут можна вводити абсолютно будь-які веб-ресурси. Хочете зробити Яндекс стартовою сторінкою Opera? Не питання. Потрібно лише на третьому кроці написати адресу і зберегти його. Після перезавантаження браузера буде завантажуватися цей пошуковик.

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Необхідно зробити Гугл стартовою сторінкою в Опері? Тоді пропишіть його адресу.

  До речі, тут можна додавати відразу кілька сторінок. Припустимо вам потрібен Яндекс, Вконтакті та Кинопоиск. Додайте по черзі кожен сайт і не забудьте зберегти зміни. Все – тепер після кожного включення браузера ці 3 сторінки будуть запускатися автоматично.

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Якщо вам треба додати багато сайтів, натисніть кнопку «поточні сторінки».

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  В результаті всі відкриті в браузері вкладки додадуться в список «Початкові сторінки». Тобто, вони будуть завантажуватися при кожному включенні Opera.

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  При бажанні можна видалити будь-яку з них, натиснувши на хрестик.

  Читайте також: Як відкрити закриту вкладку в Opera?

  Як прибрати стартову сторінку в Опері?

  Якщо ви зрозуміли, що цей варіант не дуже зручний, його можна відключити. Як прибрати стартову сторінку в Опері? Треба відкрити Налаштування, знайти розділ «Основні» і поставити галочку в одному з двох пунктів: «Відкрити початкову сторінку» і «Продовжити з того ж місця».

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Перший варіант завантажує Експрес-панель (тобто сторінку з фоновою картинкою і вашими закладками). А в другому випадку браузер запам’ятовує, які у вас були відкриті вкладки і відкриває їх при наступному запуску.

  Особисто я користуюся останнім способом: коли відкрито десяток вкладок, як-то не хочеться кожен раз відкривати їх заново. А так Opera все запам’ятовує і сама відновлює запущені раніше сайти.

  Якщо хочете просто змінити стартову сторінку в Опері на іншу, тоді зайдіть в «Налаштування», відкрийте вкладку «Загальні» і натисніть на рядок «Задати сторінки».

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Після цього видаліть старі сайти, які є в списку, введіть адресу нового, натисніть Enter, а потім «ОК».

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Це теж цікаво: Як очистити кеш в Opera?

  Як встановити стартову сторінку в Опері 12?

  У старій версії Opera налаштування виконується навіть простіше. Щоб встановити стартову сторінку в Опері 12:

 • Натисніть Ctrl+F12.
 • У першій рядку виберіть «Почати з домашньої…» (тут вона називається так).Як зробити стартову сторінку в Опері?
 • У другому рядку пропишіть адресу сайту (Google, Яндекса і т. п.).
 • Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Якщо надумаєте змінити домашню сторінку, можете змінити URL-адресу в будь-який час. А якщо хочете зробити експрес панель стартовою сторінкою в Опері, тоді на другому кроці виберіть в списку відповідний пункт.

  І наостанок невеликий бонус. У старій версії Opera 12 є значок «будиночок», при натисканні на якому відкривається домашня сторінка. Та сама, яку ви вказали. Спочатку він не відображається, але це легко виправити:

 • Відкрийте Панелі інструментів – Налаштувати.Як зробити стартову сторінку в Опері?
 • У новому віконці поставте галочку в пункті «Стартова панель».Як зробити стартову сторінку в Опері?
 • Перетягніть піктограму «Додому» (із зображенням будинку) в зручне місце.
 • Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Готове. Тепер домашня сторінка буде відкриватися не тільки при включенні браузера, але і при натисканні на піктограму будиночка.

  Як зробити стартову сторінку в Опері?

  Це дуже зручно, адже ви можете відкрити улюблену сторінку, не вводячи її адресу. Достатньо просто клацнути на значок будиночка.

  Читайте також: Як включити режим Турбо Opera?

  От і все. Тепер ви в курсі, як в Опері зробити стартову сторінку, як її змінити і видалити при необхідності. Як бачите, складного тут нічого немає. Так що тепер ви легко зможете поставити Яндекс, Гугл або будь-який інший веб-сайт в якості стартової сторінки, яка буде відкриватися при кожному включенні браузера.