Сьогодні мова піде про досить корисною функції соціальної мережі Вконтакте, яка знадобиться більше власникам груп, ніж простим користувачам. Справа в тому. Що ми можемо налаштувати публікацію записів на стіні Вконтакте таким чином, щоб вони додавалися в той час, в яке нам потрібно.

Тільки уявіть собі, ви створили кілька відкладених записів ввечері на цілий наступний день і за групою стежити вам більше не потрібно, адже запису самі будуть додаватися. Ну да ладно, вистачить теорії, давайте подивимося, як все це диво робиться на практиці.

Зміст:

  • 1 Як відкласти запис на стіні в групі або на сторінці
  • 2 Робимо відкладену запис на телефоні або планшеті

Як відкласти запис на стіні в групі або на сторінці

Знаходимо місце на сторінці, де ми зазвичай пишемо свої записи і створюємо публікацію. У мене це буде просте речення: «Перевірка відкладених публікацій для сайту».

Пишемо свій запис і під нею шукаємо кнопочку «Ще» і натискаємо на неї:

З випавшого меню вибираємо пункт «Таймер»:

Ставимо час публікації. Це буде саме той час, коли запис додасться на стіну в групу або сторінку.

Якщо ви хочете, щоб запис побачили тільки друзі, то натисніть на «замочок».

Після того, як всі налаштування зроблені, тиснемо на кнопку «У чергу»:

На стіні з’явилася вкладка «Відкладені». Якщо на неї натиснути, то ми побачимо список записів, які ми відклали і розклад, коли вони будуть додані.

Ми можемо відредагувати або видалити будь-який запис, натиснувши на меню навпроти запису у вигляді трьох горизонтальних кнопок:

Робимо відкладену запис на телефоні або планшеті

Запускаємо мобільний додаток і на головній сторінці натискаємо на кнопочку «Нова запис»:

Пишемо нашу запис та в правому нижньому кутку натискаємо на значок Шестерінки», що означає налаштування запису:

У віконці, натискаємо на пункт «Відкладена публікація»:

Виставляємо дату і час і тиснемо на кнопочку «ОК»:

В наступному віконці також тиснемо на «ОК»:

У віконці введення запису у нас з’явився час, коли вона буде додана. Нам залишилося лише натиснути на пташку в правому верхньому куті, щоб запис вирушила в чергу:

Щоб відредагувати або видалити запис нам достатньо лише спуститися трохи нижче на своїй сторінці і над усіма записами знайти напис «1 відкладена запис». На неї ми і натискаємо:

Щоб відредагувати або видалити запис нам потрібно навпроти неї натиснути на меню у вигляді трьох вертикальних точок і вибрати відповідний пункт.

Ну ось і все, дорогі друзі, я думаю, ця дуже корисна функція соціальної мережі Вконтакте стане вам у пригоді і ви часто будете нею користуватися. Так що не поспішайте одразу публікувати всі цікаві записи, адже їх можна відкласти і розподілити на певний проміжок часу, щоб вашим читачам було цікаво.

А, може, і це буде Вам цікаво: