При створенні групи багато хто задається питанням про її наповнення (також пам’ятайте, що назва теж грає велику роль при просуванні групи), тому що контент — це основа будь-якої спільноти. Не дарма в розкручених групах — гігантів з величезною аудиторією і високою середньодобовою активністю так багато записів на стіні. І вони додаються як мінімум щогодини цілодобово. Як таке може бути? Не сидіти ж 24 години перед монітором і додавати чергову новину? Щоб домогтися регулярної публікації контенту, можна найняти людей, які на постійній основі будуть розміщувати нові записи у вашій групі, але молодому спільноти такий спосіб не по кишені і не вигідний. Добре, що Вконтакте існує можливість додавати відкладені записи, які в певний, вказаний вами час, самі додадуться на стіну в групі. Розглянемо механізм додавання записів за часом докладніше.

Додавання відкладених записів

Заходимо в групу, створюємо нову запис, додаючи туди абсолютно що завгодно. Головне в кінці не забути натиснути «Додати» і вибрати «Таймер».

Під заготівлею запису з’явиться невеликий блок з заголовком «Час публікації». Вибираєте потрібну дату і час і додаєте «В чергу».

Запис відкладена і буде опублікована в той час, який ви вказали.

У будь-який момент можна переглянути список записів, натиснувши на «Показати відкладену запис» і опублікувати раніше терміну.

 

Додавання відкладених записів в новому інтерфейсі Вконтакте

У найближчій перспективі Вконтакте змінить дизайн і тому розберемо процес формування відкладених записів у новому оформленні. Порядок кроків той самий — створюємо новий пост, тільки «Таймер» тепер розташовується в «Ще».

Вибираємо час публікації, і відправляємо «В чергу».

Набагато зручніше зроблено розмежування всіх записів співтовариства від ще неопублікованих — список відкладених постів розташовується в окремій вкладці, поруч вказується кількість. Зроблено більший акцент на кнопку «Опублікувати зараз».

Тепер ви в будь-який час доби, навіть коли немає можливості вийти в інтернет, зможете порадувати своїх передплатників цікавою новиною або картинкою і показати наявність активності у групі. Дякую за увагу.