Як зробити вікно браузера на весь екран?

Як зробити вікно браузера на весь екран?
Дуже маленький шрифт – дуже велика проблема на деяких сайтах. З-за таких сайтів користувачам Інтернету доводиться «вдивлятися» в крихітні символи і намагатися хоч щось прочитати або побачити зображення, яке знаходиться на web-сторінці. Також це призводить до швидкої втоми очей.

Цю Проблему можна вирішити двома способами: безпосередньо в настройках браузера збільшити розмір тексту або ж зробивши вікно браузера на весь екран. Про збільшення шрифту ми вже раніше писали, а от як зробити вікно на повний екран читайте нижче.

Повноекранний режим приховує панель інструментів, меню, панель закладок і т. д. Щоб його включити достатньо лише натиснути кнопку «F11», а щоб відключити знову натиснути цю кнопку. Ця функція безперебійно працює в таких браузерах, як Opera, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox і браузер Yandex.

Як зробити вікно браузера на весь екран?
У браузері Opera можна включити повноекранний режим трохи іншим способом. Необхідно натиснути праву кнопку миші і в контекстному меню виберіть команду «На весь екран».