Як зробити випадаючий список в Excel

Список, що випадає при наведенні курсору в редакторі Excel є досить корисною функцією, завдяки якій користувачі можуть створювати складні документи, використовуючи більш зручний візуальний інтерфейс. Про цю хитрість знають небагато, що в кілька разів ускладнює їх роботу, особливо якщо потрібно виконати непростий проект з найдрібнішими деталями. Взагалі, досвідчені користувачі з радістю використовують дану функцію, так як вони розуміють всю її суть і позитивно ставляться до неї.

Як зробити випадаючий список в Excel

Існує декілька видів меню, які можна зробити в редакторі:
1) Функція мультівибора;
2) Наповнення;
3) Додавання свіжих елементів;
4) Випадаюче фото;
5) Інші види.

Використання мультівибора в Excel.

Створення переліків осередків в редакторі можна провести, використавши вбудовані інструменти панелі управління. Розберемо більш докладно важливі і найбільш використовувані з них, а також процедуру їх створення.

В класичне спливаючий список редактора вбудована функція мультівибора, іншими словами при наведенні курсора на певну групу, з’являється можливість вибрати надані варіанти. Дана функція обов’язкова, коли використовуючи один перелік потрібно задати значення декількох комірок файлу.

Як зробити випадаючий список в Excel

Для його створення, виконайте інструкції;
– По-перше, необхідно виділити комірки починаючи з C2 і закінчуючи C5;
– По-друге, потрібно знайти вкладку “Дані”, розташовану на верхній панелі інструментів у вікні редактора. Після тиснемо на кнопку перевірки інформації, як показано нижче на зображенні;

Як зробити випадаючий список в Excel

– І, в-третє, у вікні слід відкрити першу вкладку і вибрати елемент, як це зроблено на малюнку нижче. Виконавши ці дії, у визначених місцях буде створено перелік. У порожньому полі, слід вказати діапазон клітинок, які потрібно заповнити.

Як зробити випадаючий список в Excel

Загалом, після цього у вас з’явиться можливість скористатися класичним горизонтальним списком з вбудованою функцією мультівибора. Але для автоматичного заповнення, потрібно створення макросу з вихідним кодом, показаному на малюнку нижче.

Як зробити випадаючий список в Excel

Створення списку в Excel з наповненням.

Стандартні переліків з наповненням дозволяють користувачеві перевести процес введення даних на автоматичних режим. При наведенні курсора у вікні з’явиться кілька варіантів її значення. Вам залишається лише зробити вибір необхідних значень для заповнення.

Як зробити випадаючий список в Excel

Найпростішим способом для створення переліків є використання “розумних таблиць програми”. Завдяки їм, можна без жодних проблем провести форматування вам важливих видів списків з наповненням:
– Для початку потрібно виділення потрібних клітинок, після цього слід натиснути на кнопку, розташованої в головній вкладці “Форматувати як таблицю”;

Як зробити випадаючий список в Excel

– Використавши вбудований конструктор, з’явиться можливість змінити стовпці таблиці;

Як зробити випадаючий список в Excel

Розкривний список у клітинках (Excel 2010).
До всього іншого, створення переліків можна провести в клітинці аркуша.

Як зробити випадаючий список в Excel

Для його створення, скористайтесь нижче сказаної інструкцією:

– Необхідно виділити місце для майбутнього використання;
– Використавши диспетчер імен, проведіть процес створення нового;
– Далі, слід виділити і вказати тип даних, як це показано нижче.

Як зробити випадаючий список в Excel

Висновок
У даній статті ми розглянули найважливіші і до того ж легкі способи створення випадаючого списку. Не забудьте, що процедура їх створення однакова у версіях: 2007,2010,2013. Випадаючі списки не тільки полегшувати вашу роботу зі складними документами, але і прискорить цей процес у кілька разів, особливо якщо ви зіткнулися з великим проектом. Головні дотримуйтесь вище сказаним інструкцій, щоб уникнути збоїв під час роботи.