Для початку давайте спробуємо відповісти на питання, а що ж таке хештег?

Вперше я побачив в соціальній мережі Твіттер. У маленькому повідомленні крім короткого змісту перебувало коротке резюме з одного або більше слів, перед якими знаходився символ #.

Саме символ «Решітка» в перекладі з англійської — Hash, а tag — це мітка, ярлик.

Зміст

 • 1 Як поставити хештег Вконтакте
 • 2 Як користуватися хэштегами Вконтакте і для чого
 • 3 Пошук по хэштегам Вконтакте

Як поставити хештег Вконтакте

Для того, щоб використовувати хештег необхідно написати перед ключовими словами #, наприклад #Вконтакте. Це ключове слово автоматично стане активним посиланням після публікації. Перейшовши по цьому посиланню ми побачимо всі пости з цим тегом в новинній стрічці соціальної мережі. Варто відзначити, що хештегі з декількох слів варто писати або разом, або через нижнє підкреслення (приклади нижче).

Як користуватися хэштегами Вконтакте і для чого

Зазвичай хештегі використовують для зручної навігації по соціальній мережі, а також для розкрутки свого товару або послуги. Ви не раз помічали їх в новинах груп і пабликов або ж в особистому новини одного, все вірно, застосовувати хештегі можна:

 • У себе на особистій сторінці на стіні (у полі «Що у вас нового?»)
 • У групі, де ми є адміністратором на стіні ( у полі «Написати повідомлення»)
 • У публічній сторінці, де ми теж є адміністратором.
 • Завдяки цьому, в одній стрічці ми побачимо все, що нас цікавлять публікації в одному місці, наприклад такі, як #Выборы_на_Марсе або ж #ЧемпионатМираПоЛитрболу.

  Пошук по хэштегам Вконтакте

  Пошук по хэштегам здійснюється наступним чином — якщо у нас немає під рукою цікавить «Мітки», то ми прописуємо її в пошуку, для цього натискаємо на верхнє меню Вконтакте «Сообщетсва», потім натискаємо на підменю «Новини» і в пошуковому рядку прописуємо бажаний нами #hashtag, наприклад #beard і що ми бачимо:

   

  Це кросспост повідомлення з іншої соцмережі — Instagram, виходить хештегі працюють не тільки Вконтакті, але і в Твіттері і Инстаграме. Ви, напевно, помітили, що мітки не виділені, як посилання, все тому, що між ними повинен бути пробіл і тоді вони будуть клікабельні.

  Від себе хочу додати, що при розкручуванні свого пабліка або спільноти не варто зловживати кількістю хэштегов, я зазвичай ставлю не більше чотирьох, де обов’язково додаю назва групи, назва міста або регіону, де ми просуваємо послугу, ну і, звичайно ж, самі ключові слова.

  Чим більше кількість хэштегов, тим менше залучення аудиторії.