Як зробити якісний знімок з монітора?

Один з найпопулярніших способів це клавіша Print Screen.Вона захоплює екран і копіює його в буфер обміну вашого комп’ютера, після чого ви можете вставити його в будь-який растровий редактор. Будь-який з них видасть вам належну якість головне-це зберегти в потрібному форматі, а саме формату без стиснення BMP або стиснення без втрат якості JPG (100% якість).

Як зробити якісний знімок з монітора?
Так само можна використовувати різного виду програми за типом Photos cape, Fscapture, Fraps і тд.

Як зробити якісний знімок з монітора?
Програми можуть зіпсувати якість, але тільки якщо їх неправильно налаштувати, або зберігати зі стисненням. Так само якість подальшої картинки залежить від дозволу екрану. Якщо ви захоплюєте екран на старому моніторі з роздільною здатністю 800х600 пікселів (пікселі – це найменша логічна частка в растровій графіці формує зображення, чим більше пікселів на 1 одиницю площі тим чіткіше воно буде), то на FullHD при розтягнутості на весь екран на картинці будуть видні пікселі або легка розмитість, цю проблему не усунуть навіть дуже досвідчені “фотошоперы”, так як картинка спочатку має таку кількість пікселів.

Так що для отримання якісного скріншота не потрібно особливих навичок у використанні ПК, достатньо натиснути пару клавіш і зберегти в потрібному форматі.