Як зробити закладку в Однокласниках

Привіт, друзі! Багато хто з нас проводять в соціальній мережі Однокласники досить багато часу. Адже там можна не тільки листуватися з друзями, але і подивитися фотографії або фільм, почитати записи, послухати музику, Ви навіть можете знайти друга на Однокласниках. І ось, скажімо, Вам цікавий певний людина і група, відповідно, Ви заходите до них кожен день, щоб подивитися, що нового, і для цього потрібно їх шукати в довгому списку друзів або груп.

Зараз ми розберемося, як можна полегшити собі завдання, і розглянемо, навіщо потрібні закладки в Однокласниках, де їх шукати і як додати до них людини, фото, групу або запис.

Зміст:

 • 1 Що таке закладка в Однокласниках
 • 2 Де знайти в ” Однокласниках закладки
  • 2.1 У повній версії сайту
  • 2.2 В мобільній версії з телефону
 • 3 людини Як додати в закладки
 • 4 Як створити закладку з фото в Однокласниках
 • 5 Додати в закладки запис
 • 6 Як зробити закладку на групу в Однокласниках
 • 7 Як додати закладку в Однокласниках з телефону

Що таке закладка в Однокласниках

В принципі, закладка в Однокласниках – це теж, що і закладка в браузері, яку Ви робите, коли Вам подобається певний сайт. Якщо говорити ще простіше, то це як закладка у книзі – можна її зробити, щоб продовжити читати з того моменту, на якому зупинилися, або зробити багато закладок, якщо подобаються якісь висловлювання.

З допомогою закладок на Однокласниках, у Вас буде швидкий доступ до людей, записів, темами, фото і іншого, тобто, не потрібно буде знову шукати те, що Вам коли-то сподобалося.

Якщо Ви хочете поділитися своїми думками з друзями, щось записати, або знайшли корисну пораду, рецепт, тоді Вас може зацікавити стаття, як зробити замітку в “Однокласниках”. У цьому випадку те, що буде додано до замітку, можна знайти на своїй сторінці у відповідному пункті меню.

Про те, що людина, фото або група додані до Вас в закладки буде свідчити маленький червоний прапорець в лівому верхньому кутку, і запис буде показано в списку закладок.

Як зробити закладку в Однокласниках

Де знайти в ” Однокласниках закладки

Тепер давайте розбиратися, де знаходяться закладки в Однокласниках.

У повній версії сайту

Якщо Ви заходите в Однокласники через браузер з комп’ютера або ноутбука, тоді відкрийте свою сторінку в меню під назвою виберіть пункт «Ще», потім з випадаючого списку клікніть по пункту «Закладки».

Як зробити закладку в Однокласниках

Тут Ви побачите всі додані закладки. Відображаються вони за розділами, наприклад, «Люди», «Групи». Зліва показаний весь список розділів. Для того щоб швидко знайти, наприклад, потрібну фотографію, кликніть в даному списку за пунктом «Фотографії» – відкриються всі фото, які Ви додавали в закладки. Якщо потрібно подивитися тільки людей, доданих в закладки і виберіть пункт «Люди». Думаю, тут все зрозуміло.

Як зробити закладку в Однокласниках

У мобільній версії з телефону

Для тих користувачів, які користуються Однокласниками з телефону, щоб знайти закладки, потрібно зробити наступне. Відкрийте браузер, Chrome, Yandex, і перейдіть на свою сторінку в Однокласниках. Зверніть увагу, я зараз говорю не про мобільному додатку сайту, який Ви качали з Play Market або App Store, а саме про мобільної версії.

Тепер відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Закладки».

Як зробити закладку в Однокласниках

Відкриється сторінка, на якій можна буде подивитися всі зроблені закладки.

Як зробити закладку в Однокласниках

Як додати людини в закладки

Якщо Ви хочете переглядати профіль певної людини або одного досить часто, то щоб постійно не шукати його, можна зробити закладку на його сторінку. Для цього знайдіть потрібну людину в списку друзів і клацніть по ньому мишкою.

Як зробити закладку в Однокласниках

Після цього відкриється головна сторінка його профілю. Під аватаркою є невелике меню. Клікніть по пункту «Інші дії» і виберіть з випадаючого списку «Закладка».

Як зробити закладку в Однокласниках

Тепер людина доданий у Ваш список закладок. Відповідно у нього під аватаркою, Ви побачите зелену галочку і напис «Закладка додана». Вибраний один не буде знати, що він у Вас в закладках, але якщо Ви клацніть по його профілю та перейти до нього на сторінку, то він побачить Вас в списку «Гості».

Як зробити закладку в Однокласниках

Як створити закладку з фото в Однокласниках

Якщо Вам сподобалось фото або зображення в Однокласниках, і Ви хочете додати його в список закладок, тоді клікніть по ньому, щоб воно повністю відкрилося, перегорніть трохи вниз, праворуч буде меню, виберіть в ньому пункт «Закладка».

Як зробити закладку в Однокласниках

Фото буде додано до закладок на Вашу сторінку у відповідний розділ, а під ним з’явиться напис «Закладка додана».

Як зробити закладку в Однокласниках

Додати закладку можна не тільки на одне фото, а й на весь альбом. Для цього в групі або в одного, зайдіть в меню «Фото», знайдіть потрібний альбом і клацніть по ньому. Потім під назвою натисніть на кнопочку «Закладка». Тепер альбом доданий до Вас в закладки, і можна швидко перейти до перегляду доданих до нього фотографій.

Як зробити закладку в Однокласниках

Додати в закладки запис

Якщо Ви хочете додати в закладки вподобану запис або тему, тоді зробіть наступне: (для прикладу я вибрала тему одного з стрічки) клацніть по ній мишкою, щоб відкрити в новому вікні.

Як зробити закладку в Однокласниках

Тепер справа вгорі натисніть на маленьку стрілку та виберіть з випадаючого списку пункт «Закладка». Обрана тема буде додано.

Як зробити закладку в Однокласниках

Для того щоб додати в закладки замітку одного, перейдіть на його сторінку та клікніть по пункту меню «Нотатки». Знайдіть у списку ту, яка Вам сподобалася, і клацніть по ній мишкою, щоб відкрити в додатковому вікні.

Далі, як вже було написано вище, натисніть на стрілку в правому верхньому кутку і виберіть пункт «Закладка» – замітка буде тепер у Вашому списку закладок.

Як зробити закладку в Однокласниках

Як зробити закладку на групу в Однокласниках

Додати в закладки групу також не складно. Знайдіть ту, що Вам сподобалася, і клацніть по ній, щоб перейти на головну сторінку. Потім під головним фото знайдіть невелике меню і клацніть по пункту «Закладка».

Як зробити закладку в Однокласниках

Як додати закладку в Однокласниках з телефону

Якщо Ви заходите в Однокласники з телефону, то давайте розберемося, як можна зробити закладку через мобільну версію сайту. Для початку відкрийте браузер і зайдіть на свою сторінку в Однокласниках.

Давайте додамо людини в закладки. Для цього знайдіть того, хто Вас цікавить, я, наприклад, відкрила списку друзів. Потім натисніть по обраному людині.

Як зробити закладку в Однокласниках

Після того, як у Вас відкрився профіль вибраного людини, знайдіть кнопочку з трьома горизонтальними точками – вона буде праворуч від головної фотографії, і клацніть по ній. Відкриється список, що випадає, виберіть в ньому пункт «Закладка». Тепер ця людина є у Вас у списку закладок.

Як зробити закладку в Однокласниках

Щоб додати в закладки телефону, відкрийте її і під головним фото і назвою також є кнопочка із зображенням трьох горизонтальних точок, натисніть на неї, потім виберіть зі списку «Закладка». Група буде додано.

Як зробити закладку в Однокласниках

На цьому буду закінчувати. Що таке і де шукати закладки в Однокласниках ми розібралися, і сподіваюся, у Вас вийшло додати в закладки людину, групу, запис або фото.

Пишучи статтю, мене також зацікавило питання, чи можна якось додати відео у закладки в Однокласниках. Особисто у мене не вийшло, і потрібної кнопочки я не знайшла. Так що, якщо у когось є пропозиції, як це можна зробити – пишіть у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: