Привіт, друзі! Багато хто з нас проводять в соціальній мережі Однокласники досить багато часу. Адже там можна не тільки листуватися з друзями, але і подивитися фотографії або фільм, почитати записи, послухати музику, Ви навіть можете знайти друга на Однокласниках. І ось, скажімо, Вам цікавий певний людина і група, відповідно, Ви заходите до них кожен день, щоб подивитися, що нового, і для цього потрібно їх шукати в довгому списку друзів або груп.

Зараз ми розберемося, як можна полегшити собі завдання, і розглянемо, навіщо потрібні закладки в Однокласниках, де їх шукати і як додати до них людини, фото, групу або запис.

Зміст:

 • 1 Що таке закладка в Однокласниках
 • 2 Де знайти в ” Однокласниках закладки
  • 2.1 У повній версії сайту
  • 2.2 В мобільній версії з телефону
 • 3 людини Як додати в закладки
 • 4 Як створити закладку з фото в Однокласниках
 • 5 Додати в закладки запис
 • 6 Як зробити закладку на групу в Однокласниках
 • 7 Як додати закладку в Однокласниках з телефону

Що таке закладка в Однокласниках

В принципі, закладка в Однокласниках – це теж, що і закладка в браузері, яку Ви робите, коли Вам подобається певний сайт. Якщо говорити ще простіше, то це як закладка у книзі – можна її зробити, щоб продовжити читати з того моменту, на якому зупинилися, або зробити багато закладок, якщо подобаються якісь висловлювання.

З допомогою закладок на Однокласниках, у Вас буде швидкий доступ до людей, записів, темами, фото і іншого, тобто, не потрібно буде знову шукати те, що Вам коли-то сподобалося.

Якщо Ви хочете поділитися своїми думками з друзями, щось записати, або знайшли корисну пораду, рецепт, тоді Вас може зацікавити стаття, як зробити замітку в “Однокласниках”. У цьому випадку те, що буде додано до замітку, можна знайти на своїй сторінці у відповідному пункті меню.

Про те, що людина, фото або група додані до Вас в закладки буде свідчити маленький червоний прапорець в лівому верхньому кутку, і запис буде показано в списку закладок.

Де знайти в ” Однокласниках закладки

Тепер давайте розбиратися, де знаходяться закладки в Однокласниках.

У повній версії сайту

Якщо Ви заходите в Однокласники через браузер з комп’ютера або ноутбука, тоді відкрийте свою сторінку в меню під назвою виберіть пункт «Ще», потім з випадаючого списку клікніть по пункту «Закладки».

Тут Ви побачите всі додані закладки. Відображаються вони за розділами, наприклад, «Люди», «Групи». Зліва показаний весь список розділів. Для того щоб швидко знайти, наприклад, потрібну фотографію, кликніть в даному списку за пунктом «Фотографії» – відкриються всі фото, які Ви додавали в закладки. Якщо потрібно подивитися тільки людей, доданих в закладки і виберіть пункт «Люди». Думаю, тут все зрозуміло.

У мобільній версії з телефону

Для тих користувачів, які користуються Однокласниками з телефону, щоб знайти закладки, потрібно зробити наступне. Відкрийте браузер, Chrome, Yandex, і перейдіть на свою сторінку в Однокласниках. Зверніть увагу, я зараз говорю не про мобільному додатку сайту, який Ви качали з Play Market або App Store, а саме про мобільної версії.

Тепер відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Закладки».

Відкриється сторінка, на якій можна буде подивитися всі зроблені закладки.

Як додати людини в закладки

Якщо Ви хочете переглядати профіль певної людини або одного досить часто, то щоб постійно не шукати його, можна зробити закладку на його сторінку. Для цього знайдіть потрібну людину в списку друзів і клацніть по ньому мишкою.

Після цього відкриється головна сторінка його профілю. Під аватаркою є невелике меню. Клікніть по пункту «Інші дії» і виберіть з випадаючого списку «Закладка».

Тепер людина доданий у Ваш список закладок. Відповідно у нього під аватаркою, Ви побачите зелену галочку і напис «Закладка додана». Вибраний один не буде знати, що він у Вас в закладках, але якщо Ви клацніть по його профілю та перейти до нього на сторінку, то він побачить Вас в списку «Гості».

Як створити закладку з фото в Однокласниках

Якщо Вам сподобалось фото або зображення в Однокласниках, і Ви хочете додати його в список закладок, тоді клікніть по ньому, щоб воно повністю відкрилося, перегорніть трохи вниз, праворуч буде меню, виберіть в ньому пункт «Закладка».

Фото буде додано до закладок на Вашу сторінку у відповідний розділ, а під ним з’явиться напис «Закладка додана».

Додати закладку можна не тільки на одне фото, а й на весь альбом. Для цього в групі або в одного, зайдіть в меню «Фото», знайдіть потрібний альбом і клацніть по ньому. Потім під назвою натисніть на кнопочку «Закладка». Тепер альбом доданий до Вас в закладки, і можна швидко перейти до перегляду доданих до нього фотографій.

Додати в закладки запис

Якщо Ви хочете додати в закладки вподобану запис або тему, тоді зробіть наступне: (для прикладу я вибрала тему одного з стрічки) клацніть по ній мишкою, щоб відкрити в новому вікні.

Тепер справа вгорі натисніть на маленьку стрілку та виберіть з випадаючого списку пункт «Закладка». Обрана тема буде додано.

Для того щоб додати в закладки замітку одного, перейдіть на його сторінку та клікніть по пункту меню «Нотатки». Знайдіть у списку ту, яка Вам сподобалася, і клацніть по ній мишкою, щоб відкрити в додатковому вікні.

Далі, як вже було написано вище, натисніть на стрілку в правому верхньому кутку і виберіть пункт «Закладка» – замітка буде тепер у Вашому списку закладок.

Як зробити закладку на групу в Однокласниках

Додати в закладки групу також не складно. Знайдіть ту, що Вам сподобалася, і клацніть по ній, щоб перейти на головну сторінку. Потім під головним фото знайдіть невелике меню і клацніть по пункту «Закладка».

Як додати закладку в Однокласниках з телефону

Якщо Ви заходите в Однокласники з телефону, то давайте розберемося, як можна зробити закладку через мобільну версію сайту. Для початку відкрийте браузер і зайдіть на свою сторінку в Однокласниках.

Давайте додамо людини в закладки. Для цього знайдіть того, хто Вас цікавить, я, наприклад, відкрила списку друзів. Потім натисніть по обраному людині.

Після того, як у Вас відкрився профіль вибраного людини, знайдіть кнопочку з трьома горизонтальними точками – вона буде праворуч від головної фотографії, і клацніть по ній. Відкриється список, що випадає, виберіть в ньому пункт «Закладка». Тепер ця людина є у Вас у списку закладок.

Щоб додати в закладки телефону, відкрийте її і під головним фото і назвою також є кнопочка із зображенням трьох горизонтальних точок, натисніть на неї, потім виберіть зі списку «Закладка». Група буде додано.

На цьому буду закінчувати. Що таке і де шукати закладки в Однокласниках ми розібралися, і сподіваюся, у Вас вийшло додати в закладки людину, групу, запис або фото.

Пишучи статтю, мене також зацікавило питання, чи можна якось додати відео у закладки в Однокласниках. Особисто у мене не вийшло, і потрібної кнопочки я не знайшла. Так що, якщо у когось є пропозиції, як це можна зробити – пишіть у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: