Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту inetfishki.ru! У даній статті ми розглянемо дуже цікаву тему – замітки в Однокласниках. Навчимося додавати їх в стрічку і статус, щоб всі друзі могли бачити ваш пост. Розберемося, як можна додати замітку фото і музику, зазначити місце на карті або друга.

За допомогою нотаток, ви можете ділитися з друзями різними думками або додавати цитати інших користувачів чи класиків світової літератури. Також можете прикріпити до замітці цікаве фото або музику, створити опитування.

Тепер, про все по порядку.

Зміст:

  • 1 Як створити замітку в Однокласниках
  • 2 Як відзначити одного в замітці в “Однокласниках” і вказати місце
  • 3 Як поставити замітку в статус в Однокласниках
  • 4 Як написати замітку в Однокласниках з телефону

Як створити замітку в Однокласниках

Для того щоб зробити замітку в Однокласниках, відкрийте головну сторінку свого профілю і в меню під ім’ям ви побачите невелике вікно, в якому написано «Про що ви думаєте?». Клацніть по ньому мишкою.

Віконце збільшиться, і в ньому з’являться додаткові кнопочки.

У верхньому полі введіть текст нотатки. Якщо ви хочете додати ще поле, натисніть на кнопку з зображенням олівця.

Використовуючи інші кнопки, можна додати замітку музику – зображення ноти, або зробити замітку в Однокласниках з фотографією – зображення фотоапарата.

Щоб додати нотатку фото, клацніть по потрібній кнопці, знайдіть на комп’ютері файл, виділіть його та натисніть «Відкрити».

Для додавання музики, обрана пісня повинна бути збережена на вашій сторінці в розділі «Моя музика». Статтю про те, як додати музику в Однокласниках, ви можете прочитати на сайті. Потім натисніть на ноту і навпроти обраної композиції клікніть по плюсику, потім «Додати».

Ще одна кнопочка у вигляді трьох смуг – це створення опитування в “Однокласниках”. Напишіть своє запитання і дайте на нього варіанти відповіді.

Після того, як зробите нотатку, натисніть на кнопочку «Поділитися». Таким чином, ми зберегли замітку в “Однокласниках”.

Знайти всі створені нотатки можна на своїй сторінці, натиснувши на кнопочку «Нотатки» під ім’ям.

Як відзначити одного в замітці в “Однокласниках” і вказати місце

Якщо ви хочете відзначити одного в замітці, натисніть на відповідну кнопку внизу і виберіть людину зі списку. Зазначений друг отримає повідомлення, що його згадали в замітці.

Для того щоб вказати місце, теж клацніть по потрібній кнопці. У рядок пошуку введіть назву та виберіть відповідне із запропонованого списку.

Як поставити замітку в статус в Однокласниках

Якщо вам просто потрібно додати замітку в стрічку в Однокласниках, тоді зробіть все, як описано вище. Після того, як ви натиснете «Поділитися», всі друзі побачать створений вами пост на своїй стрічці. Вони зможуть залишити коментар до нього, поставити лайк, поділитися заміткою в “Однокласниках”.

Якщо ж ви хочете, щоб зроблена замітка відображалася в статусі на вашій сторінці, і її бачив кожен ваш гість, то у вікні створення замітки, поставте галочку в полі «статус».

Створена мною замітка в статусі в Однокласниках виглядає наступним чином. Щоб побачити її цілком, потрібно натиснути на три точки внизу.

Як написати замітку в Однокласниках з телефону

Якщо ви хочете створити замітку в Однокласниках з телефону або планшета, відкрийте мобільний додаток і в меню зверху клікніть по кнопочці «Замітка».

У полі посередині напишіть текст примітки. Використовуючи кнопки внизу, додайте фото, музику, створіть опитування. Також можна вказати місце і вибрати одного. Все це було описано вище.

Для того щоб зроблена замітка відображалася в статусі, поставте галочку в полі «статус».

Після того, як напишіть нотатку, натисніть на кнопочку вгорі праворуч у вигляді стрілочки.

Ваша замітка буде опублікована в статусі і в стрічці.

Створюйте різні замітки в Однокласниках, ділячись своїми емоціями, фото, спогадами. Зберігатися вони будуть на вашій сторінці, і при бажанні, ви і ваші друзі завжди зможете їх переглядати.

А, може, і це буде Вам цікаво: