Як зробити запис в Инстаграме закритим

Привіт, друзі! Сьогодні ми з вами будемо говорити про конспірацію в соціальній мережі Instagram. У цій статті я покажу вам, як зробити закритий аккаунт. Ну, а раптом ви така прихована особистість, що викладаєте фотографії, а показувати їх всім підряд не хочете.

Ви звичайно ж можете заблокувати певних користувачів Инстаграма і в такому разі вони не зможуть дивитися ваші публікації. А можете зовсім закрити аккаунт, щоб ваші фото були доступні лише вашим передплатникам. Давайте зараз подивимося, як це робиться.

Зміст:

  • 1 Робимо закритий акаунт у Инстаграме
  • 2 Як закрити акаунт у Инстаграме з комп’ютера
  • 3 Що дає прихований запис

Робимо закритий акаунт у Инстаграме

Запускаємо додаток Инстаграма і в нижньому меню натискаємо на іконку чоловічка (ліворуч). Після того, як відкриється сторінка, натискаємо на верхнє меню у правому верхньому куті у вигляді трьох вертикальних смужок. Подивіться уважніше на скріншот, і вам все стане зрозуміло:

Як зробити запис в Инстаграме закритим

Відкриваються параметри облікового запису. Знаходимо пункт «Закритий рахунок» і пересуваємо повзунок вправо, тим самим ми активуємо дану функцію.

Як зробити запис в Инстаграме закритим

Нас запитують, а чи справді ми хочемо зробити запис закритим. Також перераховуються всі принади такого запису. Ми погоджуємося і тиснемо на кнопку «ОК».

Як зробити запис в Инстаграме закритим

Якщо ви активуєте функцію закритого аккаунта, то смужка в параметрах стане синього кольору. Значить все в порядку.

Я думаю, що не варто сильно докладно пояснювати те, що якщо ви захочете знову зробити свій аккаунт публічним, то необхідно буде просто відключити цю функцію, пересунувши перемикач вліво:

Як зробити запис в Инстаграме закритим

Як закрити акаунт у Инстаграме з комп’ютера

Тут вам доведеться встановити на комп’ютер програму BlueStacks. Якщо не знаєте, то скажу, що це свого роду емулятор операційної системи Андроїд на вашому ПК. Про те, як встановлюється instagram на комп’ютер я писав у статті «Як зареєструватися в Инстаграме через комп’ютер».

Після того, як ви налаштуєте андроїд і instagram на ПК, вам залишиться лише виконати дії, описані в першому пункті цієї статті, щоб закрити свій аккаунт.

Що дає прихований запис

Ну по-перше, як я вже говорив, ваші фотографії зможуть переглядати лише ваші передплатники.

По-друге, кожного передплатника ви тепер зможете схвалювати. Без вашого відома ніхто не прослизне.

По-третє, ви позбудетеся від всяких спамерів, які нескінченно підписуються на відкриті акаунти. Це акаунти інтернет-магазинів, любителі мережевого маркетингу та інші. Тепер вони не будуть бовтатися у вас в передплатників. До речі, раджу почистити список ваших передплатників. «Як видалити передплатників у Инстаграме».

По-четверте, тепер ваші фото та інші публікації не будуть доступні в пошуку по Инстаграму ні за яким хештегам «Хештеги в Инстаграме». Не знаю, добре це чи погано. Якщо ви ведете просто особистий аккаунт з особистими фото, то, напевно, добре. А, якщо Instagram потрібен вам для бізнесу і для особистого просування бренду, то, напевно, погано.

Ось в принципі і все, більше пояснювати тут особливо нічого. До речі, можете почитати, як подивитися закритий акаунт у Инстаграме.

До нових зустрічей, друзі.

А, може, і це буде Вам цікаво: