VLC media player– дуже популярна програма для перегляду фільмів на комп’ютері. В нашому рейтингу кращих відеопрогравач вона займає третє місце та це й не дивно, адже VLC media player підтримує багато форматів відео, програма дуже зручна в експлуатації, а також має велику кількість різних налаштувань.

Але мені б хотілося розповісти тільки про одну з багатьох функцій цього плеєра – «Зробити знімок». Якщо при перегляді фільму у вас виникло бажання зберегти якийсь вподобаної вам кадр в VLC media player це дуже легко виконати. Інструмент «Зробити знімок» зробить свого роду скріншот з екрану.

Давайте не буде довго говорити про принади цієї функції, а перейдемо безпосередньо до інструкції. Для того, щоб зробити скріншот в VLC необхідно на панелі інструментів натисніть кнопку «Відео» – «Зробити знімок».


В моєму випадки скріншот зберігся в папці, яка розташована в цьому шляху «C:UsersАдминистраторPictures».

Хотілося б також відзначити, що кнопка «Зробити знімок» відноситься до додаткових елементів управління. Останні в свою чергу можна вивести в робочу область над/під основними елементами управління. Для цього виконайте команду «Вид» – «Доп. елементи керування».

Після чого робити скріншоти в відеоплеєрі VLC media player ви зможете звідси (вказано стрілками):


Не забувайте, що краще всього робити знімок кадру після натискання «Пауза», а не під час відтворення відео.