Привіт, друзі! У сучасному світі практично у кожної людини є особисті акаунти в різних соціальних мережах. Якщо Ви активна людина і кожен день викладаєте фото то в Вконтакте, то в Instagram, то в Facebook, цей процес займає досить часу. Тому сьогодні ми полегшимо Вам задачу і розберемося, як прив’язати сторінку Instagram до Фейсбуку.

На сайті вже є стаття, як можна імпортувати фотографії з Инстаграма у ВК, перейшовши за посиланням, Ви зможете її прочитати.

Тепер давайте розглянемо переваги прив’язки Instagram до Facebook. Як я вже говорила – це можливість кросспостінг. Тобто Ви додаєте фото в Instagram, а воно автоматично публікується в Хроніку на Фейсбуці.

Також спрощується пошук знайомих та друзів. Вам будуть показані профілю людей, які є у Вас в друзях на Фейсбук, але в Instagram Ви на них не підписані.

Ви зможете заходити в свій профіль Instagram через Фейсбук, тобто вводити логін і пароль від своєї сторінки у Фейсбук.

І ще один плюс – можете не боятися, що забудете пароль і логін від Instagram. У цьому випадку, заходьте в цю соціальну мережу через Фейсбук, а потім можна поміняти пароль в Instagram, або відновити пароль від сторінки в Instagram. Докладні статті на ці теми можна прочитати, перейшовши за посиланням.

Отже, щоб зв’язати профіль в Инстаграме з Facebook, зайдіть в додаток Instagram на телефоні або планшеті. Потім перейдіть на головну сторінку, натиснувши на зображення чоловічка в правому нижньому куті. Далі натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

Відкриється сторінка з параметрами. Знайдіть тут розділ «Налаштування» та виберіть у ньому пункт «Пов’язані акаунти».

Відкриється сторінка, на якій Ви побачите список соціальних мереж, з якими можна пов’язати свій профіль. Нам потрібен Facebook, тому натискаємо на рядок з відповідною назвою.

З’явиться наступна сторінка. Введіть в запропоновані поля свою електронну адресу та пароль від Фейсбук, потім натисніть «Вхід».

Далі з’явиться повідомлення, що Instagram буде розміщувати публікації в Фейсбук. Клацнувши на кнопочку «Друзі», виберіть зі списку, хто може бачити ці публікації. Натисніть «ОК».

Тепер в списку «Пов’язані акаунти» Фейсбук виділено синім кольором і навпроти нього стоїть галочка. Натисніть ще раз на цей рядок.

Відкриється віконце з наступним повідомленням, натисніть тут «ОК».

Після цього Ви перейдете на сторінку «Варіанти». Переконайтеся, що навпроти рядка «Хроніка» варто блакитна галочка.

Тепер Ваша сторінка в Инстаграме прив’язана до Фейсбуку, і коли Ви публікуєте якесь фото або відео на останньому кроці не забувайте, в розділі «Поділитися», натиснути на рядок «Facebook», щоб Ваше фото було автоматично додано в Хроніку.

Як бачите, прив’язати свою сторінку Instagram до аккаунту в Фейсбук швидко і не складно. І тепер, додаючи фотографії особисті або в рекламних цілях, більше не потрібно витрачати багато часу, щоб зробити це в різних соціальних мережах.

А, може, і це буде Вам цікаво: