Як зв’язатися з продавцем на Пандао

Pandao – це новий інтернет-магазин від компанії Mail.ru Group, який вже прозвали російським вбивцею AliExpress. Магазин став дуже популярним, його власники пропонують нам більше 170 тис. видів товару. Для російськомовних користувачів Пандао має деякі переваги у вигляді якісного опису товарів російською, російськомовного інтерфейсу, підтримки. Тому в нього є перспективи в майбутньому. В зв’язку з цим популярність онлайн-магазину зростає і користувачів часто цікавить зв’язок з продавцями на Pandao. Далі в статті ми відповімо, що у вас є можливість написати продавцю.

Як звязатися з продавцем на Пандао

Можна зв’язатися з продавцем на Пандао?

З-за того, що інтернет-магазин запрацював відносно недавно, прямого зв’язку із продавцем на Пандао поки не передбачено.

Як звязатися з продавцем на ПандаоНа Пандао відсутній прямий зв’язок з продавцем

Якщо вам необхідно зв’язатися з продавцем, зверніться зі своїми питаннями в технічну підтримку сервісу Pandao. Це можна зробити кількома способами:

 • Зайдіть в особистий кабінет на сайті під своїм обліковим записом на сторінці https://pandao.ru/. Для цього натисніть на іконку свого профілю в правому верхньому куті. Виберіть «Мій профіль».

  Як звязатися з продавцем на Пандао«Мій профіль» на Пандао

 • Далі відкрийте часто задаються «FAQ», цілком можливо, ви знайдете відповідь на своє питання у списку.
 • Якщо часто задаються не змогли вирішити вашої проблеми, натисніть на пункт меню вашого профілю «Зв’язатися з нами».

  Як звязатися з продавцем на ПандаоЗв’язатися з технічною підтримкою на Пандао

 • Відкриється форма, де потрібно вибрати «Відділ підтримки», «Тип питання», «Пріоритет». Тип питання – тут потрібно вибрати один з трьох типів звернення в підтримку. Виберіть пріоритет вашого звернення. Найкраще вказати «Терміново» для отримання відповіді як можна швидше.

  Як звязатися з продавцем на ПандаоЗаповніть необхідні поля форми звернення в технічну підтримку

 • Нижче введіть заголовок для вашого обігу та опишіть вашу проблему якомога докладніше. Коли звернення буде готово, натисніть під ним жовту кнопку «Відправити повідомлення».

Щоб відкрити форму технічної підтримки з будь-якої сторінки магазину Пандао, прокрутіть коліщатко миші сторінку в самий низ і виберіть пункт «Зворотній зв’язок».

Як звязатися з продавцем на ПандаоЗворотній зв’язок на Pandao

Форма практично не відрізняється від тієї, що ми з вами розглянули. Тут вам необхідно буде додати своє ім’я та адресу електронної пошти.

Читайте також: Як замовити товар на Пандао.

Як відстежити посилку на Пандао

Після здійснення будь-якої покупки на сервісі Pandao, продавець віддає ваше замовлення поштової служби, яка буде доставляти вам вашу покупку. Коли договір з поштовою службою буде оформлений, продавець отримає спеціальний номер. Цей номер він передасть вам для того, щоб ви могли відстежити місцезнаходження вашої посилки. Зазвичай він виглядає так: LS212448379BE. Цей номер ви можете знайти на самому сервісі Pandao. Повна інструкція по відстеженню товарів тут.

 • Відкрийте «Мої замовлення», виберіть серед них, що вас цікавить і натисніть «Відстежити замовлення».

  Як звязатися з продавцем на ПандаоВідстежити замовлення на Пандао

 • Ви побачите список поштових відділень та іншу інформацію про вашу посилку.

  Як звязатися з продавцем на ПандаоШлях, пройдений посилкою від продавця

 • Трек-номер з’являється не відразу, а через деякий час після здійснення покупки. Не варто одразу після покупки писати у підтримку і скаржитися, що ви не отримали номер для відстеження.

Коли номер для відстеження вашої посилки буде у вас, ви можете скористатися й іншими сервісами. Найпопулярніші сервіси: «Де посилка» (https://gdeposylka.ru/), «Терк24» (https://track24.ru/).

Важливо пам’ятати, що протягом чотирьох годин після покупки ви маєте право повернути гроші і відмовитися від замовлення. Після закінчення цього терміну кошти, витрачені на Пандао повернути практично неможливо. Щоб відхилити замовлення, відкрийте список своїх замовлень «Мої замовлення», виберіть потрібний і натисніть «Скасувати замовлення». В цьому випадку всі кошти, витрачені на скасований замовлення повернутися на вашу карту, з якої була оплачена покупка. Якщо товар не дійшов протягом 60 днів, ви можете відкрити спір або зв’язатися з продавцем на Пандао через технічну підтримку і обговорити всі питання.