Привіт, друзі! У соціальній мережі Instagram мільйони різних користувачів, і як можна виділитися серед такої кількості людей?. Ну звичайно, перше – це додавати в Instagram фотографії, пару раз в день, хорошої якості і змісту. Друге, відставляти під фото цікаве опис, щоб Вашим передплатникам і гостям профілю хотілося їх прочитати. І третє, придумати собі такий нік, щоб ще до того, як інший користувач зайде у Ваш профіль, він вже був зацікавлений.

Ось про останньому пункті ми і поговоримо в цій статті. Багатьом хочеться придумати цікаве і легко запам’ятовується ім’я користувача для свого профілю в Instagram. Тим, хто створює в Instagram сторінку, пов’язану з бізнесом або компанією, також потрібно пам’ятати, що нік присутня в посиланні на Ваш профіль, посилання індексується пошуковими системами і, відповідно, будь-яка людина може знайти Вас через пошук.

Ім’я користувача має бути написано англійськими літерами. Це можуть бути Ваші ПІБ, будь-які слова на англійській мові або ж російські слова, але написані англійськими літерами. Ви також можете використовувати цифри і знак підкреслення.

Тепер розберемося, що не повинно бути у Вашому ніку. Не можна використовувати пробіли, і амперсанты, також не повинно бути слів follow та інших. Якщо Ви продаєте товар, то не потрібно писати в ім’я користувача shop, sellgoods і подібних – це відлякує покупця. Створиться враження, що Ви намагаєтеся відразу нав’язати людині свій товар.

Якщо вже Ви зацікавлені, щоб у Вас щось купили, підписалися на сторінку і стали Вашими клієнтами, краще грамотно оформіть опис самого профілю в Instagram.

Не можна використовувати в імені користувача образливі слова і вирази. Навіть якщо при реєстрації або при зміні ніка Вам нічого не скажуть, то надалі адміністрація соціальної мережі може просто заблокувати Вашу сторінку.
Якщо Ви хлопець або дівчина і просто хочете, щоб Вас впізнавали друзі, а інші користувачі могли легко запам’ятати Ваш нік, то найпоширеніший варіант – це скласти ім’я користувача зі своїх імені та прізвища.

Наприклад, Вас звуть Максим Горький. Тоді можна спробувати такі варіанти:

Maks_Gor

Gorkij_Maksim

MGorkij

MaksGork

Якщо ж Ви хочете, щоб Ваш нік привертав увагу і виглядав цікаво, тоді можете підібрати більш оригінальну назву, додавши до ніку якесь модне слово, або таке, яке було б співзвучно з Вашим ім’ям або прізвищем.

Svetulya_devchylya

Natashka_romashka

Alex_cool

Якщо Ви створили профіль в Instagram для компанії або фірми, або просуваєте якийсь бренд, то можете використовувати його назву імені користувача.

Наприклад, я захочу створити сторінку в Instagram для сайту, на якому Ви зараз знаходитесь. Його назва Inetfishki.ru відповідно можу вибрати нік: INETFISHKI, inetfishki_ru і подібні.

Якщо у Вас є кумири серед популярних людей, тоді знайдіть їх профіль і подивіться, який у них нік. Можете вибрати собі подібний, змінивши, наприклад, ім’я.

В ім’я користувача також можна використовувати цифри. Але зауважу, що нік з датою народження kate1990 або порядковим номером love123 виглядає не оригінально.

Загалом, варіантів маса. Підбирайте, і Вам обов’язково прийде в голову ідея з крутим ніком, а якщо з часом Вам захочеться поміняти ім’я користувача в Instagram, то така можливість у даної соціальної мережі є.

А, може, і це буде Вам цікаво: