Які програми можна видалити з комп’ютера або ноутбука

З часом на пристрої накопичується досить багато різного софту, більшою частиною якого людина просто не користується. Це положення необхідно виправляти, оскільки велике скупчення програм гальмує роботу системи, займає місце на жорсткому диску і просто засмічує систему, заважаючи зручній роботі. На нашому сайті http://как-удалить.рф ми викладаємо інструкції з видалення програм і утиліт з комп’ютера або ноутбука.

Які програми можна видалити з компютера або ноутбука

Які програми можна видалити з комп’ютера або ноутбука?

По-перше, необхідно чітко визначитися, який софт необхідний, а який можна видалити. Для цього можна скористатися відмінною утилітою Glary Utilites. У безкоштовної версії програми є не всі можливості, але їх більш ніж достатньо, щоб очистити комп’ютер від зайвого «мотлоху».

  • Завантажуємо, встановлюємо і запускаємо програмку. У підрозділі «Програми», натискаємо на посилання «Деінсталяція».

Які програми можна видалити з компютера або ноутбука

  • На панелі ліворуч можна обрати розділ «Рідко використовувані». І перед очима одразу з’явиться список софту, який практично не використовується у пристрої. Список програм дублюється з Панелі управління і сортується за датою останнього запуску. Тому можна не хвилюватися, якщо якась програмка буде випадково видалено. В Панелі керування не відображаються ті програми, які впливають на роботу системи. Таким чином, видалення будь-якого софту звідси можна легко виправити повторною установкою, не переживаючи за працездатність ОС.

Які програми можна видалити з компютера або ноутбука

  • Переглядаємо список на предмет непотрібного софта і видаляємо його з допомогою цієї утиліти.
  • Для видалення необхідно вибрати програму, виділити рядок мишкою і клікнути на кнопочку «Видалити цю програму».

Які програми можна видалити з компютера або ноутбука

  • Далі, запуститься стандартний деінсталятор.

Які програми можна видалити з компютера або ноутбука

  • Таким же чином поступаємо з кожною програмою, яка не потрібна.

Важливий момент: Якщо є сумніви з приводу тієї або іншої програмки, то краще її не видаляти. Можна пізніше подивитися її призначення в Мережі і вирішити, потрібна вона чи ні.

По-друге, після видалення програм за допомогою Glary Utilites необхідно очистити реєстр від залишків, які могли там затриматися. Можна зробити це за допомогою цієї утиліти або скористатися іншим спеціалізованим софтом, наприклад, CCleaner (безкоштовна програма, що завантажується з офіційного ресурсу). Запускаємо CCleaner в роботу і клікаєм по кнопочці «Реєстр», яка розташовується в лівій області вікна.

Які програми можна видалити з компютера або ноутбука

Потім натискаємо на кнопочку «Пошук проблем». Коли пошук завершиться, клікаємо на «Виправити». Після закінчення виправлення можна закрити вікно програмки.Поділися з друзями: