Який браузер найкращий для Windows 7?

Який браузер найкращий для Windows 7?
Раніше на сайті ми вже публікували статтю про п’ять найкращих браузерів. Детальніше з рейтингом ви можете ознайомитися тут. Але в процесі подальшого тестування всіх згаданих браузерів в тій статті і по численних листів наших читачів на електронну пошту , ми вирішили конкретизувати питання кращого браузера для операційної системи Windows 7.

Перед тестированиеv ми провели опитування, серед більш ніж ста користувачів ПК. Кожному опитаному людині було поставлено три питання: “Яка операційна система встановлена на вашому комп’ютері?”, “Яким браузером ви користуєтеся?” і “Чому ви вибрали саме цей браузера?”. Відповіді на ці питання були різними, але все ж зібравши їх нам вдалося перейти до тестування названих людьми браузерів. До речі, за результатами опитування понад 69% користувачів ПК воліють браузер Google Chrome.

Тестування технічних характеристик проходило на п’яти різних комп’ютерах з різними технічними характеристиками. Ми намагалися увійти під всі можливі ситуації, з якими можуть зіткнутися користувачі браузерів. Описувати сам процес тестування, думаю, не має сенсу, оскільки не бачу сенсу навантажувати вас інформацією, накопиченої за два місяці. Вам адже головне дізнатися кінцевий результат експерименту.

Який браузер найкращий для Windows 7?
На жаль (чи на щастя) одноосібного переможця виявити не вийшло. Але пальму першості поділили між собою вже раніше згадуваний Google Chrome і Яндекс браузер. Ці два браузера можна рівноправно називати найкращими браузерами для операційної системи Windows 7.

Редакція сайту “Виджетик” рекомендує Google Chrome і Яндекс браузер для вашої Windows 7. Ваші замітки, побажання або критику ви можете залишити в коментарях. Ми з радістю відповімо вам.