Який термін придатності у термопасти?

Досить неоднозначне питання, який викликає неоднозначну відповідь. Якщо розглядати термін придатності термопасти в тюбиках, то все залежить від конкретного виробника термопасти. Зазвичай термопаста в тюбиках має півтора року термін дії (зберігання). Втім, якщо паста в тюбику не всохла, то нею можна користуватися без побоювання.

Який термін придатності у термопасти?

Якщо ж розглядати термін придатності вже нанесеною на процесор термопасти, то тут все ще складніше. Як правило, термопаста якщо підсихає, то комп’ютер починає перегріватися. Перегрів процесора досить небезпечна справа і його температуру необхідно періодично контролювати. Зайшовши в спеціальний розділ BIOS вашої материнської плати, ви знайдете температурні показники вашого процесора, вони повинні відповідати нормам. Якщо ж ви вважаєте температуру процесора завищеною, то слід розкрити корпус комп’ютера або ноутбука і переконатися у відсутності пилу та інших забруднень. Якщо подібні забруднення є, слід пропилососити комп’ютер. Після знову поспостерігати за температурою процесора. Якщо температура не прийшла в норму, тоді варто замінити термопасту, акуратно знявши куллер і витягнувши процесор, видаліть шар старої термопасти серветкою. Після, тонким шаром, можна пальцем, нанесіть шар нову термопасту на процесор і акуратно зберіть все в зворотній послідовності.

Який термін придатності у термопасти?

Як правило, термін придатності термопасти в нанесеному вигляді залежить від умов, в яких знаходиться комп’ютер або ноутбук. Роки чотири термопаста повинна триматися і не створювати проблем. Однак, якщо ваш комп’ютер знаходиться в задушливому, курному і погано вентильованому приміщенні, то варто переконатися у відсутності перегріву процесора і переконатися, що ваша термопаста не висохла.