Доброго часу доби, шановні відвідувачі сайту Inetfishki.ru! Оскільки Ви читаєте цю статтю, те, що таке хештег, вже знаєте. Ось тільки не багато хто замислюється, як правильно їх використовувати. Але не можна недооцінювати ці активні посилання, адже вони також можуть зіграти свою роль у розкрутці Вашого профілю.

Зараз ми розглянемо, яке максимальна кількість тегів можна додати до фотографії або відео, і скільки їх краще використовувати при публікації поста.

На сайті вже є стаття, як поставити хештеги в Инстаграме, тому на цьому питанні зупинятися не буду. Якщо цікаво, можете також прочитати статтю: популярні хештеги Instagram, там за темами вказані часто використовуються теги.

Створюючи нову публікацію, Ви додаєте до неї опис, а якщо хочете, щоб її побачило більше людей, то вставляєте ще і хештеги.

Коли людина вводить в пошук один з хештегов, які Ви додали до фото або відео, в результатах пошуку він побачить Вашу запис. Оскільки фотографій публікується дуже багато, то вгорі списку «Новітнє» Ваше фото буде знаходитися не довго. Але якщо пост цікавий і відповідає темі – його можуть лайкати і коментувати, в цьому випадку, він потрапить в список «Кращі публікації», і його подивиться більше людей.

Тепер про те, яку максимальну кількість хештегов можна ставити під однією публікацією? У Инстаграме можна додати максимум 30 тегів до фото або відео. Якщо написати більше 30, то Ваша запис не буде опублікована, поки Ви не видалите зайві теги, також Ви побачите наступну напис: «Правки не збережені. Спробуйте ще раз».

Ставити таку кількість хештегов під усіма своїми публікаціями не слід. Це роблять, в більшості випадків, люди, які продають якийсь товар в Інтернеті, і, в таких випадках, дуже часто теги не відповідають зображенню.

Наприклад, ввівши в пошук #рослина Ви побачите фотографію з годинником – навряд чи вона Вас зацікавить.

Для того щоб зробити свій профіль відвідуваним і залучити більше людей, викладайте якісні і цікаві фото, додавши до них всього два-три тега, які максимально характеризують зображення. Тоді опис не буде виглядати громіздким, його буде цікаво читати, воно буде незабутнім, в останньому багато залежить і від тексту.

Ну а якщо Вам все ж потрібно додати велику кількість хештегов до публікації, то краще вставляти їх в коментарі.

Думаю, Вам все зрозуміло. І пам’ятайте, вислів: «Чим більше, тим краще» не завжди доречно.

А, може, і це буде Вам цікаво: