Яндекс продали свою соціальну мережу “Мій коло” компанії “Хабрахабр”. Дана операція пройшла приблизно в 08.06-09.06 числах цього року, яка тривала досить таки довго але обидві компанії прийшли до консенсусу.

Моє коло – російська соціальна мережа, призначена для встановлення ділових відносин між людьми будь-якої професії. Через дану соціальну мережу можна було знайти собі роботу чи знайти працівників. З 2007 року Яндекс викупив даний сервіс собі і до вчорашнього дня активно розвивав її.

Brainstorage – теж якась соціальна мережа, в якій професіонали і любителі сфери IT, могли показати свої роботи один одного, знайти собі партнера для проекту. Даний сервіс є частиною компанії “Хабрахабр”.


Ось для чого “Хабрахабр” купили собі “Мій коло”. Вони об’єднали свою соціальну мережу Brainstorage і Моє коло. Тепер це буде професійна соціальна мережа з пошуку та працевлаштування ІТ-спеціалістів. При цьому нові власники вирішили залишити старий бренд, і обидва їх сервісу будуть працювати під одним – “Мій коло”. Також буде внесено два дуже серйозні зміни. Перше – тепер не буде жодних оголошень крім профільних для сфери IT. І друге тепер всі оголошення про пошук працівників будуть платні.


Олена Карнаухова, яка є працівником компанії Яндекс, і яка не брала участі в угоді, не говорить точні суми і докладні умови. Просто підтвердила що “Мій коло” переданий “ТМ”.