Якщо ви втомилися вводити запити для пошуку в браузері стандартними методами, клацаючи пальцями по клавіатурі, маєте мікрофон і хочете як повелитель роздавати накази голосом, сидячи за комп’ютером, то пропонуємо вам поглянути на цікавий і досить корисний інструмент від Яндекс, який називається Яндекс.Рядок, створений значно спростити пошук інформації в Інтернеті.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Як користуватися Яндекс.Рядком?
  • 2 Підсумок

Як користуватися Яндекс.Рядком?

Завантажити інструмент Яндекс.Рядок ви можете на офіційному сайті цього проекту, який ви можете знайти за цим посиланням.

Встановивши програму, ви зможете побачити з’явилася панель біля кнопки Пуск, де буде напис Пошук в Яндексі і на комп’ютері.

Натиснувши на значок мікрофона, ви активуєте голосовий пошук, який працює за принципом не маловідомого «O k Google»: говоріть необхідну фразу для пошуку в мікрофон, після чого програма видає результат, який може бути трохи цікавий.

Справа в тому, що за допомогою голосового пошуку Яндекс користувач також може відкривати програми, встановлені на комп’ютері. Так, скажімо, якщо сказати в мікрофон Paint, то він тут же відкриється (якщо, звичайно, встановлений).

До речі, ніхто не забороняє користуватися і введенням тексту з клавіатури. Просто клікніть по рядку біля кнопки Пуск і починайте вводити необхідну фразу. Результати пошуку будуть відразу ж виводитися в невеликому віконці.

Для того щоб перейти до налаштувань Яндекс.Рядки, просто клацніть правою кнопкою миші по рядку, після чого з’явиться невелике меню, де можна налаштувати зовнішній вигляд інструменту, налаштувати гарячі клавіші або роботу з файлами.

Підсумок

Яндес.Рядок може стати відмінним доповненням серед інших встановлених на комп’ютері корисних інструментів. Це додаток не вимогливо до системи, не забирає Інтернет-трафік, а швидкість роботи порадує кожного. Якщо ви давно хотіли користуватися голосовим пошуком на своєму ПК, то Яндекс.Рядок відмінно підійде для цієї мети.