Добрий вечір. Всі ми ходимо в магазини і, думаю, у кожного з нас є дисконтні картки. Це картки, які роблять добре як клієнтам магазинів, надаючи знижку на покупку, так і магазинах, так як знаючи що у вас є карта зі знижкою, ви з більшою ймовірністю повернетеся в цей магазин. З часом цих дисконтних карт може накопичитися дуже багато. Приміром, у мене їх штук двадцять і я вже давно виклав частину, валяються вдома в ящику, але ось тут буває дуже не приємний момент.

Ви випадково опинилися в торговому центрі, зайшли в магазин і побачили класну річ (сумка, телефон, джинси), берете її в руки і йдете на касу, з повною упевненістю що у вас є картка цього магазину, але вже перед касою ви розумієте, що вона лежить у вас в верхньому ящику столу в квартирі.

Ну нічого не поробиш, доведеться купувати без знижки. Скажу чесно, у мене таке траплялося. І коли-то давно, я натрапив на один цікавий проект, який міг би виключити повторення подібних ситуацій у майбутньому!

Що таке CardBerry і як це працює

Називається проект CardBerry. І сенс його досить простий, створити дисконтну картку, яка буде містити в собі всі ваші дисконтні картки. З можливістю вибору, яку карту зараз використовувати. Але на той момент, з технологіями того часу (роки два назад), це був громіздкий інструмент, який не зміг остаточно задовольнити, тому я додав в закладки сторінку і вирішив іноді поглядати, раптом все-таки у них вийде довести його до пуття.

Час минав, проект допрацьовували і ось влітку минулого року, команда CardBerry оголосила збір коштів необхідних для провадження карток на краудрафтинговой платформі kickstarter. І до цього моменту CardBerry вони добре підготувалися, тому що пропонували вже відмінну картку, яка без проблем поміститься в гаманець. Я дуже зрадів, що не випустив проект з виду. Реально, карта вийшла красивою і компактною. Думаю така карта буде привертати увагу.

Разом з картою в комплекті йде спеціальний зчитувач, який дозволяє зчитувати інформацію з ваших дисконтних карт і відправляє інформацію на телефон за допомогою Bluetooth. Заявлена підтримка iOS і Android. У Cardberry вбудований модуль Bluetooth з підтримкою профілю Low Energy, завдяки якому і йде синхронізація між телефоном і картою. За допомогою цього зчитувача, також, здійснюється зарядка карти.

Виходить, щоб використовувати карту, досить вважати всі свої дисконтні карти в пам’ять телефону. Потім вибрати необхідну картку і надіслати її на карту за допомогою BT модуля. А перед самим використанням натиснути кнопку на картці, для її включення (картка автоматично вимикається для заощадження енергії). І дати касир, щоб він провів її по своєму зчитувача. Я б сказав нічого складного.

Початок продажів карток CardBerry призначено на березень 2015 року, але вже зараз ви можете зробити передзамовлення або підписатися на повідомлення про початок продажів на офіційному сайті: http://cardberry.com/ru/. До речі, якщо ви використовуєте промо-код skesov ви отримаєте знижку в 25%!

Переваги і недоліки

Підвівши все вище сказане можна зробити невеликий підсумок, що ми отримуємо:

Серед плюсів можна відзначити наступне:

  • Компактність — замінити всі дисконтні картки, однією подібною за розміром було б просто супер.
  • Простота, якщо не зіпсують все додатком на телефон, то користуватися їй буде дуже просто.
  • Симпатично, навіть є невеликий ефект «Вау», думаю друзі будуть питати що це і де таке взяти.
  • Універсальність, Cardberry обіцяють додати можливість зчитування та додавання банківських карт.

Мінуси теж є:

  • Росія, не забуваємо, де ми живемо. Хоча більшість продавців буде без різниці, як виглядає ваша дисконтна карта, деякі будуть упираються.
  • Про безпеку поки не слова, хоча там використовуються акумуляторна батарея, було б добре дізнатися на скільки з нею все добре.
  • Хоча мінуси посередні, так як з часом з’являться аналоги пристрою, вони наберуть популярність і у продавців не будуть з’являтися перелякані очі. У підсумку отримуємо досить цікаву картку, яка допоможе звільнити наш гаманець від зайвого мотлоху у відео двох десятків дисконтних карт. Ціна пристрою 100$, але використавши промокод skesov ви зможете купити її за 75$. Так що я думаю проект має повне право на життя, я б із задоволенням купив подібну CardBerry.