Єгор Крід & MOLLY — Якщо ти мене не любиш (Новий кліп, 2017)

Спільна робота Єгора Кріда і Ольги Серябкиной (MOLLY) — пісня «Якщо ти мене не любиш» — всього за три місяці з моменту прем’єри в березні 2017 року встигла стати хітом — лише на офіційному YouTube каналі BlackStar трек прослухали майже 15 мільйонів разів. В скарбничку доказів успішності нової пісні — численні авторські кліпи і пародії, в тому числі, популярний кліп від каналу MDMA з історією про Діану Шурыгину з шістнадцятьма мільйонами переглядів всього за два місяці. Офіційний кліп на пісню просто напрошувався, і сьогодні сталося — зустрічайте прем’єру нового кліпу «Єгор Крід & MOLLY — Якщо ти мене не любиш».


Не можемо не згадати також «настрій video» на пісню «Якщо ти мене не любиш», представлене через місяць після прем’єри пісні на Youtube каналі Максима Фадєєва. Чудово знята історія кохання маленьких діток дуже сподобалася користувачам YouTube, і багато хто навіть прийняли відео за офіційний кліп. До речі, в ньому «засвітилися» і Ольга Серябкіна, і Максим Фадєєв, який виступив у ролі судді проекту «Голос Діти». Між іншим, музику для пісні «Якщо ти мене не любиш» написав сам Максим, а слова для композиції – спільна творчість Єгора Кріда і MOLLY.
Єгор Крід & MOLLY — Якщо ти мене не любиш (Новий кліп, 2017)Що ж стосується самого нового офіційного кліпу «Єгор Крід & MOLLY — Якщо ти мене не любиш» — все в класичному стилі БлэкСтар, але в цей раз мінімум танців і максимум фокусування на головних героїв кліпу – Моллі і Єгора Криде. Вийшло досить стильно і ненав’язливо – можливо, відеоряд не ідеально лягає на слова пісні, але легкість його сприйняття прекрасно поєднується з самим треком. Зняв кліп Заур Засів, у якого в скарбничці режисера, крім не малу кількість кліпів, є також кілька повнометражних фільмів, наприклад, Ялинки 3 (2017).
Єгор Крід & MOLLY — Якщо ти мене не любиш (Новий кліп, 2017)Впевнені, звучний і легко запам’ятовується приспів пісні «Єгор Крід & MOLLY — Якщо ти мене не любиш», сподобається навіть байдужим до цих співакам слухачам. Нагадуємо:

Якщо ти мене не любиш — то я теж немає
Якщо ти мене забудеш і я у відповідь