Yoosee для ПК на Windows скачать російською

Системи відеоспостереження досить міцно увійшли в наше життя. Ми використовуємо відеореєстратори для стеження за нашим автомобілем, різноманітні IP-камери встановлені в офісах, лікарнях, дитячих садах і навіть у нас вдома, дозволяючи зручно слідкувати за дітьми і старими родичами. Тепер немає необхідності кожен раз особисто відвідувати офіс або будинок, досить включити наш ПК або смартфон, і ви відразу ж отримаєте на своєму пристрої картинку з встановленою вами веб-камери. Нині на ринку представлено розмаїття програм для стеження з веб-камери, і в даному матеріалі я розберу одну з таких програм – «Yousee», поясню, як завантажити Yousee на ПК для Windows і як нею користуватися.

Yoosee для ПК на Windows скачать російською

Зміст статті:

  • Що таке Yoosee?
  • Як завантажити і запустити Yousee
  • Як користуватися Yousee
  • Інші налаштування програми
  • Висновок

Що таке Yoosee?

Програма «Yousee» (від англійського «you see» — «ти бачиш») це безкоштовний додаток, призначений для перегляду зображення з встановлених користувачем відеокамер. Функціонал програми дозволяє одночасне підключення і перегляд до декількох десятків каналів (IP-камер і реєстраторів), запис HD-відео з таких камер, розумне виявлення руху, функцію нічного бачення і інші корисні можливості.

У своєму оптимальному варіанті функціонал «Yousee» призначений для спеціалізованих yousee-камер, які ви можете придбати на «Ebay», Joom або інших аналогічних інтернет-майданчиках. Тим не менш досить багато IP-камери підтримуються CMS-софтом, і ви можете сміливо завантажити і використовувати «Yoosee» для роботи з зазначеними девайсами.

Yoosee для ПК на Windows скачать російськоюОдне з таких yousee-пристроїв

«Yousee» представлена як у вигляді версії на ПК, так і у вигляді версій для мобільних Android і ОС (всі версії можна завантажити з сайту yoosee.co). При цьому версія з підтримкою російської мови реалізована в самої свіжої (на даний момент) версії продукту 1.0.0.46. Тому якщо ви не фанат англійської або китайської мов, то краще завантажити згадану версію програми, і користуватися її можливостями.

Як завантажити і запустити Yousee

Щоб завантажити Yousee на ПК скористайтесь можливостями ресурсу upg1.cloudlinks.cn. Після завантаження файлу «CMSSetup» запустіть його, і виконайте установку даного софта на ваш ПК.

При першому запуску програми праворуч від опції «Language» натисніть стрілку, і в самому низу вибрати «Russian». Натисніть на «Ок» для запуску програми.

Yoosee для ПК на Windows скачать російськоюВиберіть «Russian»

Як користуватися Yousee

Для роботи з Yousee у вас в локальній мережі повинна бути підключена IP-камера (зазвичай за допомогою Wi-Fi роутера) . Подібне з’єднання може бути виконано за допомогою мобільного телефону, а сама процедура підключення описана на тому ж upg1.cloudlinks.cn.

Після запуску «Yousee» програма може відразу виявити наявні в даній мережі IP-камери. Вам залишиться натиснути на кнопку «Додати» (Add all) для автоматичного занесення знайдених камер в функціонал-лист програми.

Yoosee для ПК на Windows скачать російськоюДодайте знайдені девайси з допомогою «Add all»

В альтернативному випадку знадобиться додати потрібні камери вручну. Для цього після відкриття робочого вікна програми клацніть ПКМ на напис «Список пристроїв» ліворуч, і виберіть там «Додати пристрій» — «Додати вручну».

Yoosee для ПК на Windows скачать російськоюДодайте пристрій самостійно

Потім введіть ID пристрою, його пароль (зазвичай знаходиться на етикетці камери), ім’я пристрою (оберіть будь -), і натисніть «Ок».

Yoosee для ПК на Windows скачать російськоюВведіть потрібні дані

Для отримання картинки з даного девайсу вам буде необхідно клікнути на назві цього пристрою в панелі керування ліворуч. Після початку трансляції з камери зверху картинки з’являться кілька піктограм (камера – для запису відео, камера – для створення знімка і так далі).

Yoosee для ПК на Windows скачать російськоюОтримана картинка з камери

Крім того, звернення до зазначеної опції «Список пристроїв» дозволяє підключити або відключити всі пристрої. Виконати запис з якого-небудь з них, вибрати висока-середня-низька роздільна здатність, здійснити пакетну налаштування відео.

Інші налаштування програми

Панель інструментів «Yousee» представлена п’ятьма основними кнопками зверху:

  • «Перегляд» – активує режим перегляду з підключених камер;
  • «Відтворення» – дозволяє відтворити записані з камер ролики;
  • «Журнал» – дозволяє відстежити вчинення тієї чи іншої запису залежно від дати;
  • «Налаштування» — проводиться налаштування системних параметрів;
  • «Блокування» – блокує або розблокує доступ до програми за допомогою паролю.

У самому низу представлені кнопки для переключення між вікнами, їх масштабування, включення-відключення звуку і інші допоміжні функції.

Yoosee для ПК на Windows скачать російськоюІнстументарій налаштування продукту

Висновок

Щоб скачати російською мовою додаток Yoosee для ПК на Віндовс буде достатньо перейти по наведеної вище посиланням, завантажити і встановити на комп’ютер найсвіжішу версію програми. Мобільні версії продукту можуть працювати нестабільно (наприклад, після останнього оновлення Android-версії програми у багатьох користувачів злетіли паролі до їх камерам). Тому рекомендую використовувати саме версію програми для PC для здійснення стабільної роботи даного софта.