Багато користувачів, заходячи в браузер, просто клацають на потрібний рядок в закладках і відразу потрапляють на свою сторінку в Однокласниках. Відповідно, немає необхідності постійно вводити логін і пароль.

Але якщо до вас прийшов друг і зайшов на свою сторінку в соціальній мережі з вашого комп’ютера, або ви реєстрували чоловіка, дружину, маму, подругу. У цих випадках, вам потрібно було вийти з вашого профілю, і тепер, потрібно ввести той самий логін та пароль для отримання доступу до своєї сторінці.

У цій статті ми розглянемо різні способи, з допомогою яких можна відновити забутий пароль від соціальної мережі Однокласники.

Зміст:

  • 1 Відновлюємо пароль за допомогою збережених паролів браузера
  • 2 Як відновити сторінку в Однокласниках, якщо забули пароль
  • 3 Як відновити пароль в Однокласниках без номера телефону
  • 4 Як відновити пароль без електронної пошти

Відновлюємо пароль за допомогою збережених паролів браузера

Почнемо з самого простого. Кожен браузер, якщо в ньому не вимкнути цю функцію, вміє зберігати заповнені вами логіни і паролі від різних сайтів.

При цьому, заходячи перший раз на Однокласники, у вас повинно було з’явитися подібне вікно.

Натиснувши на кнопочку «Запам’ятати», дані зберігаються в браузері, і, заходячи в наступний раз на сайт, вам потрібно буде тільки ввести логін, а пароль автоматично підставиться.

Якщо натиснути «Ніколи не запам’ятовувати», то потрібно буде вводити логін і пароль кожного разу. Виберіть «Не зараз», це ж віконце з’явиться в наступний раз.

Тепер давайте подивимося, чи зберегли ви ваш логін та пароль. Для прикладу візьмемо браузер Mozilla Firefox. Клікніть по кнопочці «Меню» в правому верхньому кутку і перейдіть в «Налаштування».

Тепер з лівої сторони виберіть розділ «Захист». У головному вікні у пункті «Логіни» натисніть на кнопку «Збережені логіни».

Відкриється невелике вікно, в якому ви побачите назву сайтів і відповідні їм логіни. Нас цікавить https://ok.ru/. Знайдіть його в списку. Потім натисніть на кнопочку «Показати паролі», і в кожному полі з’явиться ще і пароль. Випишіть потрібний, і пробуйте зайти на Однокласники. Все повинно вийти.

Якщо ви користуєтеся іншим браузером, то можете прочитати статті: збережені паролі Яндекс браузері, де зберігаються паролі в Гугл Хромі, як подивитися паролі в Опері.

Як відновити сторінку в Однокласниках, якщо забули пароль

Якщо ви не знайшли пароль від Однокласників у збережених паролів браузера, як було описано вище, йдемо далі.

Перейдіть на головну сторінку входу в Однокласники. З правого боку в невеликому вікні натисніть на посилання «Забули пароль?».

Після цього відкриється сторінка «Відновлення доступу». Тут будуть запропоновані різні способи, які можна використовувати для відновлення свого профілю в Однокласниках.

Якщо ви пам’ятаєте «Логін», клікніть на відповідну кнопочку і введіть його в запропоноване поле.

Якщо ви знаєте свою «Посилання на профіль», зазвичай вона має наступний вигляд https://ok.ru/profile/555222333666 наприкінці набір цифр, можете вказати її в потрібному полі.

Загалом, вибирайте той варіант, де б ви змогли ввести необхідні дані, і дотримуйтесь покрокової інструкції.

Два перших способи відновлення, з допомогою «Телефону» і «Пошти», ми докладніше розглянемо нижче.

Як відновити пароль в Однокласниках без номера телефону

Якщо при реєстрації в Однокласниках ви вказували номер мобільного телефону, яким зараз не користуєтеся, а маючи доступ до профілю, так і не змінили його, тоді згадайте, який електронну адресу ви вказували при реєстрації, або заповнюючи особисті дані.

Потім натисніть «Пошта» на сторінці відновлення.

Тепер введіть електронну адресу і натисніть «Продовжити». У тому випадку, якщо у вас небагато поштових скриньок, спробуйте все.

Далі відзначте маркером пункт, що ви хочете отримати код відновлення на пошту і натисніть «Відправити код».

На пошті ви побачите нове вхідне повідомлення. Введіть код, який там буде вказано, в поле «Код» на сторінці відновлення і натисніть «Підтвердити».

Придумайте новий пароль і збережіть його.

Як відновити пароль без електронної пошти

Ті користувачі, які не пам’ятають адресу пошти, який вони вказували в Однокласниках, можуть відновити пароль за номером телефону.

Його ви вводили при реєстрації, і якщо не міняли ніякі настройки, саме даний номер є вашим логіном для входу на сторінку. Вказувати, в цьому випадку, його потрібно з кодом країни: 79000001111, 380930077666.

Натисніть на кнопочку «Телефон».

Виберіть свою країну і введіть номер. Натисніть «Продовжити».

Після цього, з’явиться вже знайоме віконце, в якому відзначте маркером пункт отримати sms на вказаний номер.

На ваш телефон буде відправлений код. Введіть його у відповідне поле, потім можете змінити пароль. Це все описано в пункті вище.

Якщо у вас так і не вийшло відновити пароль від Однокласників, зверніться в Службу підтримки соціальної мережі. Для цього натисніть на посилання «Зв’яжіться з нами».

Потім заповніть запропоновану форму і відправте її.

На електронну пошту, яку ви вказали, буде надіслана посилання для зміни пароля. Перейдіть по ній (зробити ви це можете тільки один раз) і змініть пароль на це у вас буде 20 хвилин, потім сторінка стане неактивна, і потрібно буде знову писати у підтримку).

Сподіваюся, у вас вийшло відновити пароль від свого профілю в Однокласниках.

Тепер, маючи доступ до своєї сторінки, перейдіть в «Налаштування» і подивіться актуальність зазначених там даних: логін, пароль, номер телефону, адресу електронної пошти. При необхідності змініть їх, і обов’язково запишіть на листочок або в блокнот. З їх допомогою, при необхідності, відновити доступ до своєї сторінці в Однокласниках буде зовсім не складно.

Докладно про те, як змінити пароль в Однокласниках, прочитайте, перейшовши за посиланням. Там же написано, як зайти у налаштування профілю.

А, може, і це буде Вам цікаво: