Загальний доступ до підключення до інтернету відключений мережевим адміністратором

Сьогодні ми спробуємо вирішити одну з частих проблем, суть, якій передає заголовок статті. А на словах користувачів це виглядає так:

Загальний доступ до підключення до інтернету відключений мережевим адміністратором

Доброго дня! Коли я заходжу в властивості мережі, у вкладку доступ, мені система пише наступне: Загальний доступ до підключення до інтернету відключений мережевим адміністратором. Будь ласка, підкажіть, як увімкнути спільний доступ?

Отже, приступимо.

  • Насамперед необхідно переконатися, що у вас админская обліковий запис. Просто перевірте це, зайшовши в («Панель управління», «Облікові записи користувачів», «Зміна типу обліковий запис») і переконайтеся, що ви є адміністратором, а не звичайним користувачем. Якщо ви звичайний користувач, то змініть тип на адміністратора і перезавантажте комп’ютер. Перевірте, зникла проблема?

Загальний доступ до підключення до інтернету відключений мережевим адміністратором

  • Якщо проблема не зникла, то слід перевірити налаштування антивіруса і брандмауера. Щоб зайвий раз не колупати налаштування в порожню, просто вивантажите свій антивірус і фаєрвол на час з автозапуску Windows і перезавантажитеся.
  • Також можна спробувати вимкнути і включити заново адаптер. Робиться це в панелі управління.
  • Ще, буває, що допомагає, переустановка галочку з пункту «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера». Зніміть її, застосуйте налаштування, а після поставте заново і знову застосувати налаштування.

Як правило, виконання даних пунктів приводить до позитивного результату.