Записки-стікери дуже зручні інструмент, який є в операційній системі Windows. Раніше на сайті ми вже розглядали щось подібне — Google Keep. Єдина відмінність цих двох інструментів в тому, що Google Keep може працювати в режимі онлайн, що трохи зручніше ніж те, про що я зараз вам розповім.

Ви напевно не раз помічали, що в компаніях, де працюють з паперами, є пачки різнокольорових, невеликих за розміром, «паперових липучок». Їх можна приклеїти на будь-яке місце і до будь-якого предмета в якості нагадування про події, зустрічі, дзвінка і т. д. Щоб не витрачати ваші гроші, а тим більше переводити даремно папір, розробники операційної системи Windows перевели в цифровий вигляд ці записочки-нотатки.

Створення записки в Windows 7

Для того, щоб створити записку необхідно зайти в меню «Пуск», потім відкрити «Всі програми», а вже після клацнути на папці «Стандартні». Потім відшукайте програму «Записки»


Тепер, після того як створили нову записку, ви можете внести її необхідний текст нотатки, і не має значення чи він цифрами або літерами. Будь-які нагадування про важливі справи, тепер завжди будуть у вас перед очима, на Робочому столі вашого комп’ютера.

Редагування «Записки»

Перед вами ваша перша записка. Якщо вам необхідно створити ще одну — натисніть на невеликий значок «плюс» або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+N.


Щоб видалити зайву записку — натисніть на хрестик або використовуйте гарячі клавіші Ctrl+D.


На превеликий жаль можливість, створювати записки є не у всіх версія Windows 7. Але не переживайте, ви завжди можете скористатися раніше згаданим онлайн-сервісом Google Keep, або завантажити програму, яка замінить дозволить створювати такі ж замітки записки.

Редагування “стікерів”

Після створення записки ви можете перейти до її редагування. По-перше у вас є можливість збільшити розмір “стікера” – розтягнути його за допомогою курсору миші.


При натисканні правою кнопкою миші по замітці з’явиться контекстне меню, в якому ви можете змінити колір “стікера”.


І знову таки, хотілося б сказати, що в записку ви можете написати текст, вставити посилання і т. д.