У своїй більшості сучасні комп’ютерні іграшки досить вимогливі до системних ресурсів обчислювального пристрою. Не важко уявити собі, що саме відчуває починаючий геймер, після того як куплений (часто за дуже чималі гроші!) ліцензований продукт противиться процесу установки або ж, у разі успішної інсталяції гри», юзер спостерігає на екрані свого монітора інші незрозумілі йому «каверзи системного невідповідності».

Втім, для іншої настроюваної групи, назвемо їх, навчені хитрою практикою «на шару», все вищеописане також актуально…і навіть більше того (безкоштовний сир буває?..). Проте найбільш типове рішення «Скачать 3dmgame.dll для Mad Max» дійсно є самим жизнедеятельным варіантом відновлення геймерської справедливості. Що стосується питань честі…вам вирішувати, шановний читач, який саме варіант гри вам найбільше підходить: зламаний або ж справжній софт — ліцензований. Однак, давайте вирішувати проблему!

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Замість введення: айканья і аханье — не твоя гра?
 • 2 Такий відсутній файл динамічної бібліотеки…
 • 3 Коли винна антивірусне забезпечення
 • 4 Де завантажити 3dmgame.dll для Mad Max: швидкий пошуковий результат…
 • 5 Замість епілогу

Замість введення: айканья і аханье — не твоя гра?

Перш за все потрібно розуміти, що старе залізо апріорі не відповідає запитам сучасних ігор. Але наша тема не про те… Для тих, хто впевнений, «здібності» свого ПК і не розуміє, чому виникає системна помилка, однозначно доводить причетність файлу 3dmgame.dll, скажімо — варіантів маса, з найбільш поширеними з них ми і розберемося в рамках цієї статті.

Такий відсутній файл динамічної бібліотеки…

У процесі використання операційної системи Windows (актуально для будь-якої версії згаданою ОС) виникнення певної системної помилки швидше правило, ніж виняток. Адже далеко не всім відомо, що Windows — це програмне середовище, що постійно вдосконалюється, а значить не є ідеальної ОС за замовчуванням. Розумно припустити, що ваша ОС давно не проходила процес оновлення.

Інша справа, коли користувач власноруч «вбиває» власну систему у вигляді своїх невмілих дій. До всього іншого, не будемо забувати про над усіма навислу загрозу цифрового зараження. Як часто ви перевіряєте свій комп’ютер на предмет вірусної активності? Однак не будемо віддалятися від конкретики, порушеної проблеми, і перейдемо до активної фази — усунення програмної несправності.

Коли винне антивірусне забезпечення

У випадку з установкою неліцензійного софту, а саме в цьому випадку і виникає помилка з згаданим файлом, оскільки 3dmgame.dll — це своєрідний ідентифікатор на право використання даного ПЗ. Іншими словами, цифровий білетер ігрового сценарію, який не дасть вам насолодитися повноцінними віртуальними радощами — вам буде відмовлено в доступі до функціоналу гри. Щоб виправити подібне, скажімо, непорозуміння, можна вдатися до наступних варіантів відновлення працездатності гри.

 • Увійдіть в програмне середовище свого антивіруса (на прикладі ESET Smart Security).
 • Перейдіть на вкладку «Сервіс».

 • Знайдіть пункт «Карантин».
 • Зверніть увагу на змістовну частину цього розділу. Цілком імовірно, що ваш «проблемний DLL-файл» необхідно внести в розряд виключаються об’єктів. Оскільки його «фіктивна первозданність» була помічена і прийнята до відома антивірусною програмою. Далі вам вирішувати, чи виправдані ризики…
 • Відновіть ізольований програмний код, простим натисканням відповідної клавіші.
 • Після — внесіть папку з грою в список «Виключення».

Увага: і ліцензоване походження гри може ввести в оману антивірус — перевірте карантинний список і в цьому випадку.

Якщо ж все склалося «дуже погано» антивірус (по відомим тільки його розробникам причин) видалив важливий компонент динамічної бібліотеки — скористаєтеся способом, який описаний нижче.

Де завантажити 3dmgame.dll для Mad Max: швидкий пошуковий результат…

Даний метод допоможе всім тим, хто використовує піратську версію гри. Однак не варто забувати, що цей варіант дуже ризикований, так як благонадійність поширюваних патчів і «чарівних таблеток», за замовчуванням сумнівна. Не дивуйтеся якщо після встановлення такого диво-софта у вашому браузері зміниться стартова сторінка, а наступні переходи в Мережі будуть супроводжуватися, ну дуже нав’язливою рекламою і нервовими сценаріями переадресації на різні рекламні ресурси.

Ну і головне, про що вам слід знати: в результаті застосування оговариваемого ЗА ваші конфіденційні дані цілком можуть перейти в руки тих, кого вже ніяк не можна назвати доброзичливцями. Подумайте, перш ніж ризикувати! З офіційною версією вирішення проблем з відсутніми чи недієздатними DLL компонентами можна ознайомитися в цій статті (до речі, матеріал неймовірно цінний для початківця геймера).

Замість епілогу

Якщо стаття виявиться для вас корисною, ми будемо раді. Тим не менш, перестерігаємо вас, дорогий друже: будьте гранично уважними у процесі вибору того чи іншого виправного варіанти… Нагадаємо, що найбільш правильний спосіб уникнути вищеописаних проблем — це момент використання ліцензованого софта і правильно ініціалізований процес установки.

У разі виникнення різних помилок (застосування «законного»): проведіть повне сканування жорсткого диска на предмет вірусної активності, деинсталлируйте неработоспособную гру, очистити системний реєстр і після перезавантаження знову повторіть процес установки. Хорошої гри вам!