Завантажити d3d11.dll безкоштовно…і шо з цим робити?

Завантажити d3d11.dll безкоштовно...і шо з цим робити?

Знайшли «інтригуючу іграшку»? Хотіли пограти? Не важко припустити, що трапилося після того як ви нарешті дочекалися закінчення інсталяційного процесу…вискочила жахливого виду помилка і ви задалися «чудернацькою для сучасності» питанням: «Де скачати d3d11.dll безкоштовно». Що ж, поспішаємо вас, шановний читачу, порадувати, — відповіді тут і прямо зараз матеріалу цієї статті вам стане зрозуміло звідки можна завантажити відсутній файл і яким чином прописати потрібний програмний компонент в системну папку ОС. Погнали!

Завантаження, розпакування та встановлення: три в одному за пару кліків

Немає сенсу розтягувати з поясненнями, що це за такий файл, навіщо він потрібен і чому така «критична!» ОЗ у разі його відсутності. До речі, в більшості випадку банальна переустановка ігри — це просто на просто зайва трата часу. Нічого переустановка не дасть помилка знову дасть про себе знати, причому відразу після того, як ви спробуєте запустити инсталлированный софт: гру або програму іншого призначення.

Завантажити d3d11.dll безкоштовно...і шо з цим робити?

Отже, завантажити необхідний вам файл динамічної Windows бібліотеки можна прямо звідси. Якщо з якої-небудь причини посилання виявилося не робочу, не впадайте у відчай, пам’ятайте, «хто шукає той завжди знайде…». Однак все-таки будьте обережні, після завантаження програми на жорсткий диск свого комп’ютера відсутнього компонента перевірте його вміст на предмет вірусної зараженості (стаття для вашого випадку).

  • Далі, розпаковуємо файл в будь-яку доступну і відому область HDD.
  • Переходимо в директорію: З: WindowsSystem32 і вставляємо в неї розпакований файл.

Після виконаної операції по впровадженню слід активувати DLL-ку:

  • Тиснемо поєднання клавіш «Win+R».
  • У высветившейся консолі «Виконати», вводимо — «cmd».
  • У командному редакторі прописуємо цю «заповітну» рядок: regsvr32 d3d11.dll

Комп’ютер можна не перезавантажувати —все, можна грати! Поки…