Завантажити d3dx9_31.dll і налагодити ігровий процес: ура! Всім вашим мукам прийшов копець — пограємо нарешті!

Завантажити d3dx9 31.dll і налагодити ігровий процес: ура! Всім вашим мукам прийшов копець — пограємо нарешті!

Без певних файлів динамічної бібліотеки запуск тієї чи іншої відеоігри неможливий. Цілком імовірно, що ви, шановний користувач, навіть і не здогадуєтесь про те, що виникла на вашому комп’ютері програмна помилка (назву якого вказано у заголовку цієї статті) викликана в результаті відсутнього графічного DLL компоненту. Ви будете приємно здивовані, але такого роду несправність дозволяється досить легко. Так, все вірно — потрібно всього лише скачати d3dx9_31.dll і правильно встановити відсутню «ді-ел-ел-ку».

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Як це все реалізувати на практиці?
  • 2 Звідки можна завантажити d3dx9_31.dll і як його встановити?
  • 3 Короткий фінал оповідання

Як це все реалізувати на практиці?

Насправді існує кілька способів оснастити вашу ОС відсутньою DLL елементом. Перший спосіб — це завантажити та встановити на свій ПК весь пакет динамічної бібліотеки (Microsoft DirectX). Завантажити даний програмний пакет можна звідси.

Завантажити d3dx9 31.dll і налагодити ігровий процес: ура! Всім вашим мукам прийшов копець — пограємо нарешті!

Однак є варіант і простіше — можна встановити відсутній файл, так би мовити, в його одиничній поданні. Останній спосіб найбільш швидко дієвий, але в плані своєї реалізації потребує проведення ручної постановки файлу в потрібну директорію операційної системи. Втім, все досить просто, — дивимося приклад!

Звідки можна завантажити d3dx9_31.dll і як його встановити?

Як правило ді-ел-ел-ки в мережі Інтернет поширюються у вигляді архівів. Тому після того, як ви скористаєтеся цим посиланням — файл необхідно розпакувати. Подальший хід відновлення працездатності встановленої гри може відбуватися за трьома сценаріями:

  • Якщо ви використовуєте 32-х бітну версію ОС Windows, то вам слід помістити розпакований файл динамічної бібліотеки в папку — C:windowssystem32.

Завантажити d3dx9 31.dll і налагодити ігровий процес: ура! Всім вашим мукам прийшов копець — пограємо нарешті!

  • У разі, коли редакція «вінди» відноситься до 64-х розрядний версії, то потрібно внести відсутній файл ще і в системну папку «SysWOW64».
  • Останній спосіб: скопіювати динамічний файл d3dx9_31.dll в папку «Bin», яка розташована в кореневому каталозі з встановленою грою.

Короткий фінал оповідання

Ось практично і все! Однак, завжди застосовуйте одне універсальне правило: не завантажуйте критично важливі DLL компоненти з маловідомих сайтів! Адже часто трапляється так, що користувач не отримує цифрову допомогу, а шкідливий код, який протягом декількох хвилин може перетворити швидко дієву електроніку в черепаху… В загальному, не забувайте перевіряти скачуваний матеріал на предмет вірусної загрози. На цьому — все, поки!