Пошкодження певного системного файлу, в процесі використання ОС, досить поширене справу. Що стосується компонентів динамічної Windows бібліотеки, то тут і зовсім — зона підвищеного ризику. У разі, коли початківець гравець не проти поюзати чергове екшн-диво, ймовірність виникнення потреби «Скачать d3dx9_39.dll для Windows 7» або, скажімо, для останньої десятої ОС — більш наближена до моменту, ніж не бути. Однак суть не в цьому, а саме в тому, що слід знати в процесі пошуку і установки відсутнього компонента Direct X — читаємо, вникаємо і впроваджуємо…

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Коли помилка неминуча: геймерська непотоплюваність
 • 2 Спочатку думаємо, потім качаємо і тільки після — встановлюємо
 • 3 Куди поміщати скаченную DLL-ку?
 • 4 На завершення

Коли помилка неминуча: геймерська непотоплюваність

Досконалість — поняття широке і на даний момент просто ефемерне, оскільки все в нашому світі піддається процесу зміни, що по суті є нічим іншим, як безперервним процесом вдосконалення. Ігри стають все більш складними, а графіка просто лякає своєю фантастичною реалістичністю.

Відеокарта, оперативна пам’ять, процесор і інші критично важливі компоненти комп’ютерної системи обростають все більшою потужністю, а разом з тим і можливостями. Тим не менше в якийсь нещасливий момент навіть «мега продуктивне залізо» не може впоратися з певним завданням, і все це тому, що немає певного програмного компонента. В нашому випадку, іграшка не може бути запущена з причини, відсутньою DLL-ки.

Втім, всі з легкістю можна вирішити, якщо:

 • Ви знаєте, де завантажити потрібний програмний компонент.
 • Користувач впевнений у безпеці встановлюваного софту.
 • Геймер розуміє, куди саме вставляти DLL-ку.

Спочатку думаємо, потім качаємо і тільки після — встановлюємо

Отже, вас долає помилка, пов’язана з певним DLL-файл. Природно, не про якомусь сприятливому ігровому сценарії і мови бути не може. Перше що робить новачок, починає «нишпорити» по Всесвітній павутині у пошуках відсутнього ПО елементу. Як правило, він знаходить не зовсім те, що йому потрібно.

У більшості випадків, такого роду радість стає досить короткочасним відчуттям, яке після трансформується в розчарування, так як вірусна загроза стає реальною і…в результаті запуску «DLL-інфекції» операційна система починає прямо на очах просідати, потім — падати. Можливо вас, шановний читачу, ще так сказати, не торкнувся цього доля неуважних. Однак, запевняємо вас, у силу всього сказаного має сенс все-таки задуматися, ніж очима пройти повз і перейти до «готового варіанту» виправлення проблеми.

 • Викачуємо настільки потрібний вам файл звідси (згодом, майте на увазі, перш ніж помістити DLL-ку в системну директорію файл необхідно перш перевірити на предмет шкідливості.
 • Як правило DLL-ки в Мережі поширюються у вигляді архівних файлів, а це значить, контейнер потрібно розпакувати і тільки після цього, транспортувати в потрібне місце.

Куди поміщати скаченную DLL-ку?

Тут все досить просто — в системну папку windowssystem32. У тому випадку, якщо ви використовуєте 64-х бітну версію Windows 7, то ще й в папку windowsSysWOW64. Іноді файл динамічної бібліотеки потрібно активувати, так би мовити, примусово прописати в реєстрі ОС? Що досить елементарно реалізується за допомогою декількох натискань потрібних кнопок і введення нижче представленої команди:

 • У пошуковому чек-боксі меню «Пуск» вводимо «cmd».
 • Лівою кнопкою миші викликаємо контекстний список (затримавши маркер на відображеної іконці командної консолі) —вибираємо «Запуск від імені Адміністратора».

 • Далі, у службовому вікні вводимо «regsvr32 d3dx9_39.dll» і, відповідно, підтверджуємо правомірність своїх дій активацією клавіші «Enter».
 • У будь-якому випадку, краще перезавантажити операційну систему після проведення всього вищеописаного.

На завершення

Отже, як бачите, рішення дійсно гідно називатися простим. І все ж, якщо щось пішло не так і помилка все також продовжує своє «не славне» існування, то варто прогнати антивірусної утилітою системну область диска, а потім начисто перевстановити весь Direct X пакет. Ефективних рішень вам і цифрових перемог!