Незважаючи на існуючу думку, щодо того, що метеорологія — це сама неточна наука, все ж «відсоток об’єктивності передбачень» має місце бути корисним, важливим, а іноді просто життєво необхідним як для окремих представників людства, так і для всієї цивілізації в цілому. Якщо ви не хочете провести залишки відпустки у холодному номері готелю або вибираєте найбільш сприятливий день для рибної ловлі грунтуючись на показники барометра, то вам просто необхідно завантажити гаджет погоди для Windows 7. Де, як і що слід знати в процесі установки віджета — читайте в цій статті.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Гаджети бувають різними, а іноді навіть і даремними…
  • 2 Звідки можна безпечно завантажити гаджет на Windows 7?
  • 3 Однак про рішення: хочу знати про стан погоди завжди, як мені бути?

Гаджети бувають різними, а іноді навіть і даремними…

Існує і «шкідлива», так би мовити, категорія — це коли програмне забезпечення замість того щоб допомагати користувачу, шкодить йому. Напевно, вам відомо, що загроза заразитися інфекцією також актуальна і для світу електронних приладів — хитромудрий програмний вірус здатний повністю вивести з ладу ваш комп’ютер. Перевіряйте файли антивірусом перед установкою.

Гаджети (віджети), по суті — це маленькі програми помічники, покликані полегшувати деякі користувальницькі «турботи». Однак іноді «непримітний софт» може доставляти користувачеві великі, відчутні проблеми. Якщо ви використовуєте портативний девайс (ноутбук), то будьте готові до того, що деякі енергетичні ресурси постійно будуть виділятися працює у фоновому режимі віджета… до Речі, частина інтернет-трафіку також буде відведена для мікропрограми, якій за замовчуванням постійно потрібно актуалізувати дані про погоду зі своїх серверів.

Звідки можна безпечно завантажити гаджет на Windows 7?

Деякі виробники комп’ютерної техніки спочатку оснащують свої пристрої різними віджетами, серед яких безумовно присутні варіанти «погода». Має сенс зайти на офіційний сайт техпідтримки і детально вивчити «прейскурант» сервісних додатків від компанії продуктом якої ви користуєтесь .

Проте здебільшого розробкою «маленьких помічників» займаються сторонні розробники. Тобто не про якомусь офіційному в нашому випадку і мови бути не може. Суворі реалії сучасного користувача говорять про те, що скачувати вам доведеться «свідомо підозрілий софт», ну а наскільки він корисний і як чудово впишеться в вашу систему судити вже вам.

Однак про рішення: хочу знати про стан погоди завжди, як мені бути?

Компанія Microsoft люб’язно надає можливість завантажити гаджет погоди для Windows 7 або для будь-якої іншої операційної системи більш пізнього періоду, абсолютно безкоштовно зі свого магазину. Якщо ви бажаєте ексклюзив, немає підстав сумніватися, що для вас не знайдеться відповідного варіанту. Активуйте цю посилання, і ви опинитеся в потрібному місці, в потрібний час! Та й, до речі, безпека додатків гарантована фірмою!

В якості епілогу

Бути може, комусь із вас, шановні читачі, здалося, що стаття переповнена різними страшилками і написана групою людей, які страждають параноїдальним симптомом. Що ж, ваше право. Однак просто знайте про те, що компанія Microsoft попереджувально позбавила свої продукти від «нав’язливого присутності» різних гаджетів у своїй ОС (з детальною інформацією з цього приводу можна ознайомитися тут). Встановлюючи на свою машину потрібний віджет будьте на поготові! Всього вам безпечно.