При встановленні комп’ютерних ігор часто трапляється так, що системі щось бракує… Зрозуміло, виникають різні помилки. Однак не завжди простота рішення «скачать msvcp100.dll безкоштовно для Windows 7», а саме про цьому компоненті динамічної бібліотеки і піде мова в цій статті, є такою насправді…

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 найшвидший спосіб виправити «динамічні проблеми» і що може чекати нетерплячого геймера
  • 2 Захисти себе сам
  • 3 Надійне джерело, який здатний вирішити цю проблему
  • 4 Підводячи підсумки

Найшвидший спосіб виправити «динамічні проблеми» і що може чекати нетерплячого геймера

Найбільш швидкий варіант дозволити програмну проблему, пов’язану з відсутністю якого б то ні було DLL файл — це, звичайно ж завантажити працездатний компонент і помістити його в потрібну директорію ОС.

  • Для 32-х бітних версій DLL-ки поміщаються в директорію — C:windowssystem
  • Для 64-х розрядних версій ОС — З:windowsSysWOW64

З великою часткою ймовірності, завзятим геймерам відомий надійний інтернет-ресурс, на якому в будь-який момент можна скачати msvcp100.dll безкоштовно для Windows 7, як, втім, і для будь-якої іншої операційної системи сімейства Microsoft (посилання можна використовувати без побоювання…).

Однак не будемо забувати про категорії початківців користувачів, чий досвід недостатньо навчений і знання природно обмежені «першими кроками». Так от, молодий геймер, охоплений бажанням скоріше почати віртуальний поєдинок готовий схопитися за будь-яку пропозицію, інакше — завантажує відсутній файл динамічної бібліотеки з першого, так би мовити, ліпшого сайту, звичайно ж, не думаючи про те, що глобальна Мережа — це місце, не інакше як називається Всесвітньою павутиною…

Про віруси та інформаційної безпеки недосвідчений юзер дізнається дещо пізніше…освоюючи «мистецтво» перевстановлення ОС Windows і мимоволі практикуючись у сфері «виявлення цифрових паразитів». А адже все має бути зовсім інакше…

Захисти себе сам

Отже, перш ніж що-небудь завантажувати, потрібно бути впевненим у тому, що інтернет джерело є авторитетним і надає дійсно перевірений контент, а не різний сміття обтяжений казна-якими руткітами і троянами. Добре, коли у новачка є мудрий наставник, гірше — коли його немає… Гіркий метод проб і помилок дуже дороге задоволення. Тому без підтримки ефективного антивіруса, сьогодні, аж ніяк не можна. Мораль — перевіряйте завантажувані файли на зараженість.

Надійне джерело, який здатний вирішити цю проблему

Тепер давайте поговоримо про більш «довгограючий вирішенні», тобто про метод, який призводить до сто відсоткового результату і неймовірно ефективний, але вимагає дещо більше часу на свою реалізацію.

А саме:

  • Завантажте собі на комп’ютер повний пакет Microsoft Visual C++ 2010 або редакцію пізнішої версії.

  • Пам’ятайте про розрядність своєї системи і скачивайте тільки притаманний вашої ОС дистрибутив: для 32-х бітної — скачайте по цьому посиланню, для 64-х — скористайтесь цим посиланням.

Процес встановлення нічим не примітний, тобто не вимагає від користувача спеціальних знань і займає мало часу.

У деяких випадках для виправлення помилок пов’язаних з файлом «msvcp100.dll» потрібно перевстановити програмні пакети Direct X і Microsoft .NET Framework.

У будь-якому випадку рекомендується провести повне сканування жорсткого диска на предмет вірусної активності.

Підводячи підсумки

Що ж, сподіваємося, ця стаття допоможе вам виправити програмні проблеми і вийти переможцями з ситуації, що склалася. До речі, не забувайте проводити систематичне оновлення перерахованих вище програмних компонентів. На цьому все, благополучних рішень вам і стабільності вашої ОС!