При розпакуванні певного архіву або ж у процесі встановлення конкретної іграшки, користувач може зіткнутися з помилками, які несуть в собі конкретної, а в нашому випадку відсутньої динамічної бібліотеки, назву якої ви можете бачити у заголовку цієї статті. У тому випадку, коли ваші зусилля виправити вищеназвану проблему виявилися марними — читайте нижче представлені рекомендації.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Дивуємося зі старту: пропущені оновлення Windows
  • 2 Звідки дровишки?..
  • 3 Заміна пошкодженої DLL бібліотеки: тотальне рішення

Дивуємося зі старту: пропущені оновлення Windows

Так уже повелося, не всі програмні виправлення ОС, так вже сприятливо впливають на нашу операційну систему в результаті своєї завантаження. Саме тому багато користувачів просто уникають подібних проявів «доброзичливості» з боку розробника, відключаючи опцію Автоматичного оновлення Windows». Однак, деактивація сервісної підтримки часто стає причиною «спливаючих помилок». У результаті чого і виникає бажання: скачати unarc.dll для Windows 7 x64».

Посудіть самі IT-індустрія росте як на дріжджах, а разом з тим підвищуються і вимоги до системного залозу в силу вдосконалення програмного забезпечення. Підсумок, сучасної гонки за швидкістю і впливом — всезростаючий старіння комп’ютерних компонентів, а також нездатність програмного забезпечення задовольняти повною мірою вимоги сучасного користувача.

Говорити про перерахованих вище чинниках можна нескінченно… Проте здоровий глузд в оновленні використовується все ж перевершує всі побоювання «нерішучих світу цього». У підсумку, ми маємо перше рішення: включаємо оновлення Windows і чекаємо прогрузки відсутніх і виправлених системних файлів з майкрософтовских серверів…

Звідки дровишки?..

В силу вищесказаного можна відмітити ще один важливий момент: можливо «помилка» архіву — це застарілий інструмент распаковщика. Спробуйте провести розархівацію іншим програмним засобом, наприклад, WinRaR(-му) або Zip(-му). Має сенс «випробувати» момент розпакування на іншому ПК. Ну і останнє, що, до речі, можна спробувати — перевірте, чи не є архів битим, тобто пошкодженим файловим контейнером. Зрештою, завантажте ідентичний архів з іншого джерела інтернет.

Заміна пошкодженої DLL бібліотеки: тотальне рішення

Іноді, проблему з DLL-ками можна вирішити з допомогою наступного алгоритму дій:

  • Ви завжди можете знайти відсутній файл динамічної Windows бібліотеки безпосередньо в Мережі (в допомогу, щоб ви себе не обтяжували — качаємо звідси те, що вам потрібно).

  • Далі отриманий файл слід встановити, так би мовити, потрібну директорію. У нашому випадку, «всі дороги ведуть…»: windowsSysWOW64, а також дублюємо скачаними компонент Windows бібліотеки, сюди — system32.
  • Однак, перш ніж помістити DLL-ку, не забуваємо розпакувати отриманий файл.

В результаті проведених маніпуляцій, гра запускається без проблем. Так, до речі, незабутній перезавантажити комп’ютер.

Тепер ви знаєте, де і як скачати unarc.dll для Windows 7 x64. Успішних операцій вам, дорогий читач!