Динамічна бібліотека Windows — це найслабше місце операційної системи. В результаті неправильно проведеної установки гри, збої електроенергії або зараженні комп’ютера вірусом, перш за все страждають DLL файли. Безумовно, якщо у вас з’явилася помилка, пов’язана з конкретним DLL компонентом (xinput1_3.dll), то найпростіший спосіб все виправити — це перевстановити пошкоджений або відсутній файл. Про те, як це зробити читаємо далі.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 найнадійніший спосіб вирішити «DLL проблеми»
  • 2 Найбільш швидкий варіант — додавання відсутнього DLL компоненту вручну

Самий надійний спосіб вирішити «DLL проблеми»

Так як вищезгаданий файл динамічної бібліотеки є частиною програмного пакету Direct X, то розумно припустити, що комплексний варіант перевстановлення даного пакету інструкцій — найбільш прийнятний варіант коректно вирішити скрутну «DLL ситуацію». А тому скачайте Direct X собі на комп’ютер і перевстановіть його (завантажити Direct X можна звідси).

Найбільш швидкий варіант — додавання відсутнього DLL компоненту вручну

На жаль, офіційного джерела, з якого можна було б безпечно завантажити відсутню DLL-ку, просто немає. Користувачеві надається можливість установки комплексного пакету Direct X. Однак при правильному підході до цієї проблеми, можна заручитися підтримкою і сторонніх джерел, благо таких з надлишком в Мережі.

Проте не варто сліпо довіряти якого б то ні було сумнівному сайту, на одній із сторінок якого вам все-таки вдалося знайти шуканий DLL файл. Будьте обережні і перш ніж помістіть скачаними елемент динамічної бібліотеки в системну директорію — піддасте його ретельній перевірці авторитетної антивірусною програмою.

Отже, скачати xinput1_3.dll для Windows 7 64 можна звідси. Далі розпакуйте за навантажений на ПК архів (найбільш найчастіше DLL-ки поширюються в, так би мовити, архівному стані), потім помістіть файл в директорію — C:windowsSysWOW64.

У разі, коли на машині користувача інстальовано 32-х бітна ОС, то пункт кінцевого призначення (системна папка) дещо іншою — C:windowssystem32.

Після того як ви зробите процес копіювання «конфліктної» DLL-ки, можливо, буде потрібно провести ручну активацію файлу:

  • Натисніть сполучення клавіш «Win+R».
  • У полі введення консолі «Виконати», пропишіть наступну команду: regsvr32 xinput1_3.dll.

Перезавантажте систему і можете насолоджуватися діянням своїх рук… Всього вам доброго і приємних ігрових сеансів!