Якщо під час використання додатків від Google ви побачили повідомлення «Помилка аутентифікації. Не вдалося увійти в Google Talk», значить ви зіткнулися з проблемою, яку потрібно вирішити. Як це зробити? На це питання ми спробуємо відповісти в цій статті.

Вирішуємо проблему

Насамперед, не варто боятися про те, що ви що-небудь зламали. Така помилка з’являється лише в тому випадку, коли стався збій налаштувань облікового запису або синхронізації. Причини цьому можуть бути різні, але рішення цієї проблеми досить просте. Слідуючи вказівкам нижче, ви з великою ймовірністю «вилікуйте» цю помилку. І так, поїхали!

1. Відкрийте головне меню і перейдіть до вкладки Настройки.
2. Виберіть Облікові записи та синхронізація.
3. У списку необхідно, щоб стояли галочки біля тих полів, які вказані на скріншоті нижче. Ще в цьому меню необхідно у вкладці Облікові записи натиснути на аккаунт gmail.com щоб перевірити, чи правильно він налаштований.
4. Натиснувши за облікового запису, ви потрапите в розділ Дані і синхронізація. Тут необхідно так само відзначити всі поля (як на скріншоті).
5. У разі якщо ви не маєте аккаунт в Google, то необхідно створити його, натиснувши по Додати обліковий запис.

Практично у всіх випадках цей метод повинен виправить виниклу помилку, але якщо це не відбулося, то ви можете спробувати інший спосіб.

1. Перейдіть по шляху: Настройки – Додатка – Управління додатками.
2. У списку, що відкрився, виберіть пункт усі програми від Google.
3. У налаштуваннях кожного додатка необхідно видалити дані, натискаючи на кнопки Видалення даних і Очистити кеш.
4. Далі, в налаштуваннях смартфона відкрийте розділ Облікові записи та синхронізація.
5. Тут необхідно прибрати мітки з пунктів Фоновий режим і Автосінхронізація, після чого потрібно натиснути на обліковий запис gmail.
6. У наступному вікні зніміть всі мітки з усіх пунктів і перезавантажте смартфон.
7. Після перезавантаження знову поставте всі галочки назад.

Способи, описані вище, допоможуть позбавитися від помилки з аутентифікацією. До того ж, тут немає нічого складного і навіть людина без спеціальних знань і навичок зможе провернути ці нескладні дії самостійно.