Здавалося б, дріб’язковий питання сьогодні будемо розбирати, але не тут-то було. Навіть з функцією зума в Интаграме проблеми. Взагалі-то малофункциональная соціальна мережа, як на мій погляд. Куди не кинься, всюди потрібно вдаватися до допомоги якихось сервісів або додатків. Але нічого, зараз будемо розбиратися з проблемою збільшення фотографій, заодно вивчимо ще кілька нових фішок.

До недавнього часу в Инстаграме не було вбудованої функції зума ні для одного пристрою. Але раптом власники техніки Apple тепер можуть зітхнути з полегшенням. У додатку тепер можна збільшувати фото. Робиться це простим рухом пальців в різні боки, власне точно також, як в будь-якому графічному редакторі. У зв’язку з цим уваги цим пристроям ми приділяти не будемо.

Зміст:

  • 1 Як збільшити фото в Инстаграме з комп’ютера
  • 2 Збільшуємо фото в Инстаграме з телефону на Андроїд

Як збільшити фото в Инстаграме з комп’ютера

До речі через персональний комп’ютер це робиться досить просто, нам навіть функцій жодних для цього не потрібно додаткових. Заходимо на офіційний сайт Инстаграма https://www.instagram.com/ (Як зареєструватися в Інста з комп’ютера). Логинимся там і знаходимо потрібне фото для збільшення.

Натискаємо на фото

Ось так у нас відкривається фотографія на сайті, щоб її збільшити, досить скористатися гарячими клавішами збільшення масштабу в браузері.

Затискаємо клавішу Ctrl і крутимо колесо миші. На ваших очах розмір фото почне змінюватися.

Щоб повернути фотографію в початковий розмір досить натиснути комбінацію клавіш Ctrl + 0

Результат: фотографія збільшилася:

Збільшуємо фото в Инстаграме з телефону на Андроїд

А ось тут нам точно без додаткової програми не обійтися. Заходимо в Плей Маркет, забиваємо в пошуку «zoom for instagram» і встановлюємо однойменне програми.

В принципі, в даному додатку то ніяких налаштувань і немає, тому з цим морочитися не доведеться.

Після установки zoom for instagram запускаємо безпосередньо додаток самого Инстаграма. Далі знаходимо фотографію, яку необхідно збільшити. У правому верхньому кутку від фотографії натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок. З’явиться віконце, в якому потрібно буде вибрати пункт «Копіювати посилання».

Посилання копіюється в буфер обміну і у нас автоматом запускається додаток zoom for instagram.

Щоб збільшити там фото досить два рази швидко натиснути на картинці. Як бачите, складного взагалі нічого немає.

Все, друзі, з зумом у Инстаграме ми сьогодні розібралися. Не забудьте в коментарях скинути ще цікаві рішення щодо збільшення фотографій, якщо такі ви знаєте.

А, може, і це буде Вам цікаво: